Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
Képet!
2016. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
74%

"Én csak barátként tudok rád tekinteni". Mondhatna akármilyen szemét, mocsok dolgot, ez esik a legrosszabbul mert erre nincs mit reagálni csak lehajtott fejjel beletörődni.

Ha valami számomra ismeretlen p1csa hasonló stílusban beszélne velem, kb. háromszor ilyen durván válaszolnék neki majd otthagynám a francba.

2016. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
94%

- Szia, meghívhatlak egy italra?

- Annyira visszataszító vagy, hogy inkább a halott kutyámmal szexelnék, mint veled! Ha nem hagysz békén, agyonveretlek a bátyámmal!


Hát ez nagyon életszerű. Hihető történet.

2016. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
83%

tarskeresőn: "annyira szar amit írtál hogy már jó. Sosem értettem, hogy van önbizalmuk ilyen ocsmányronda pasiknak egy ilyen nőre irniuk, mint én"


jót rohogtem, és letiltottam :-D amúgy ez csak egy hajszállal rondabb annál, mint amikor már a századik nem válaszol sdmmit...

2016. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 A kérdező kommentje:

#2 Igen az is nagyon degradáló valóban, bár engem még csak barátnak sem akart a legtöbb. A te megítélésed szerint ez inkább pozitívum lett volna ezek szerint.


#3 Nem ezt mondtam amit írtál, hanem próbáltam jópofább és teátrálisabb lenni. A csaj sem pontosan ezt mondta csak valami nagyon hasonlót, de hiszed vagy sem, ilyen élményekben volt részem az ocsmányságom és az alacsonyságom miatt. Jó ez extrém volt az tény, azért ezt hoztam fel példának.

Ilyen "takarodjál már innen" és hasonló dumákat viszont kaptam már többször is.


#4 Pff részvétem, ez hasonló az enyémhez.

2016. febr. 26. 21:26
 6/88 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
83%

te vagy itt az alacsony ocsmány pasi, aki állandóan panaszkodik, hogy ronda.

unalmas vagy.

2016. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
97%

"miként bánik a fajtánk a férfiakkal"- életemben úgy általában bármelyik embertársamhoz a legcsúnyább szó, mondat, amit intéztem, az a "nem vagyok rád kíváncsi, kopj le" volt, azt is a csaló exemnek mondtam, aki megpróbálta magát visszakönyörögni. Arról én nem tehetek, hogy vannak érzéketlen, vagy éppen túlérzékeny hisztis nőcskék, akik nem képesek kulturáltan megfogalmazni az ellenszenvüket, attól még én nem leszek ugyanolyan, mint ők.


Lépett már hozzám úgy srác ismerkedési szándékkal, hogy a legkevésbé sem jött be, nem voltam ismerkedős hangulatban, foglalt voltam éppen akkor, tökmindegy milyen okkal, nem akartam vele társalogni, akkor is egy halovány mosoly kíséretében mondtam nemet. Nem kiröhögés, egyszerűen egy kedves gesztus, jelezvén, hogy nem ellene irányul a dolog.


Erre volt olyan, aki értelmesen, normálisan felfogta, és visszavonult, és olyan is, aki nekiállt erősködni, nyomulni, hisztizni, hogy dehát miért nem. Mégsem mondom azt, hogy egyik férfi sem ért a szóból. Légyszi. Te se tedd.

2016. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
Nem nem most nem unalmas... Erdekel hogy tiporták el
2016. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
Bottal se nyúlnék hozzád!
2016. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!