Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ajánlanátok normális társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok normális társkeresőket? Nem olyat amin balra v jobbra kell húzni random embereket

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van abból hogy se Tinderen se Badoon nincsenek keresési filterek csak azt listázza aki a legközelebb van hozzám ( az kit érdekel?)

Jó lenne ha tudnátok ajánlani valamit :)



2016. febr. 29. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Korod nemed?

Miért csak netes társkeresésben gondolkodsz?

2016. febr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 éves nő vagyok

Nem jut eszembe más ismerkedési felület,diszkó kizárt. viszonylag sokat járok táncolni de egy értelmes fazon nincs ott,aki ne csak dugni akarna vagy 1 perc tánc után lesmárolni

2016. febr. 29. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban ajánlanám magamat! ;) De nem tudom milyen "fazont" keresel valójában. Tinder és társai szerintem se érnek sok mindent. Egy normális nő nincs rajta, aki még akár vissza is írna, vagy valahogy látszódna rajta a hajlandóság, a kapcsolatteremtésre, vagy valami... Mert hiába erőlködik az egyik fél, ha a másik totál lexarja. Szerintem csak divatból vannak fent rajta a nők, legalábbis a 99 százalékuk biztos. A maradék 1 százalék meg keresi a szőke kék szemű királyfit, fehér lovon. Sajnos ezeken a társkeresőkön is csak talán az tud érvényesülni, aki kiemelkedő genetikával született. Férfiakból is van az 1%, aki meg kap minden nőt, a maradék 99% meg csak leshet.
2016. febr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!