Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kellene tennem, hogy a nőkkel ne csak elbeszéljünk egymás mellet, és jól érezzük magunkat, hanem érezzék, hogy jól elvagyunk, és többet szeretnék. De még ne érezzék nyomulásnak. (? )

Figyelt kérdés
23/F

2016. márc. 2. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nőkkel kell ismerkedni akikkel egy hullámhosszon vagy. Tudom nagy titkot árultam el.
2016. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És ha megvan az egy hullámhossz, a jól elvagyunk érzés és mégis elbeszélünk egymás mellett, akkor mi van?


Bocsi, csak pont nálam is aktuális a dolog és nem értem, hogy miért ragad meg a dolog egy helyben.

Én nőként csak annyit tudok neked javasolni, hogy azt senki nem veszi szerintem nyomulásnak, ha őszintén elmondod neki, hogy többet szeretnél. egyszerű és mégis minden benne van.

2016. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!