Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem akarok kapcsolatot soha?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy csak púp lenne a hátamon, mivel elég elfoglalt vagyok, és nem boritanam fel azért az egész napi rendemet, hogy beleferjen valaki. Megfelelni sem akarok senkinek, hogy mindig új élmények, légy izgalmas, mindig csinos és szexi, különben lecserelnek... Nem vagyok igénytelen, de a maximalizmoshoz semmi kedvem, van jobb dolgom is. Bízni sem lehet a pasikban. Eddig két normális sráccal találkoztam, foglalt volt mindkettő. Szex nélkül is elvagyok igazából, nem érzem létszükségletnek.

Más is van így ezzel?

20/L


2016. márc. 4. 22:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Voltak már pasijaim egyébként, nem vagyok szűz.
2016. márc. 4. 22:09
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
"Szex nélkül is elvagyok igazából, nem érzem létszükségletnek." - Ez fájt. :(
2016. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel, hogy mások normálisnak gondolják-e? Úgy éled az életedet, ahogy akarod.
2016. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a te bajod , nem vagyunk állatok. :D
2016. márc. 4. 22:13
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha neked ez a normális akkor igen. Lehet más emiatt borzalmasnak tart mert nem tudja elképzelni neked milyen az életed. De az már had legyen az ő gondja. Tedd azt ami neked jó! 23/F
2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Jah, mert csak az állatok szoktak szexelni...

Nem is baj, ha nem lesz kapcsolatod, ezalatt a pár mondat alatt levágtam, hogy katasztrófa vagy amúgy is. 20 évesen ilyen szavakkal felesleges dobálózni, úgysem tudod mi lesz 5-6 év múlva.

2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok vele, nincs szükségem egy hisztérikára. Eddig csak a gond volt a nőkkel, nincs sok normális köztük, tehát hajrá.
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem sokkal többet ér pár értelmes barát, akikra bármikor számíthatok, mint pár dugás...
2016. márc. 4. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

fiuként annyit tudok mondani hogy nem voltál abban a helyzetben amit szerelemnek lehet mondani és a vele járo odaadás huza vona konrétan nem nyomodott beléd. Nem is baj az de hidd el nem kell megfelej senkinek sem mert a legtöbb gányult sexmániás pasi igy követeli. Vannak emberek ahogy én is hogy romantikát csendet nyugalmat jobban el tudnám türni egy megfelelő lány társaságában. Te legalább nem hadakozol olyanokért aki amx kihasználna. elöbb vagy utobb téged is utolér az a szükség amikor már nem birod tovább és mindet felülir az érzelmi hiány a logikus vagy a reális gondokozás által megirt szokások és cselekvések. Nem lesz kivétel te sem. Nekem sem volt baártnöm s azt hittem hogy logikailag pont csucs és pompás lesz. De mikor unalmamba hawaii szigetek utcáit kezdtem nézni a google föld ön az utcanézetben és megláttam azokat a romatikus helyeket, sok napsütés nyugi csend tenger naplemente akkor elgoldoltam miért nem érdemlek meg és igy remek lányt. Ahol azt a pillanatokat át lehetne élni ugy is hogy elmenni oda legalább egy hétre is egy remek lánnyal aki emgkaphssa a romantikát érzelmeket szerelmet tördést gyengédséget ahol igazán aboszolut jol érezheti magát egy mondhatni nem hibátlan de hiábit elismerő megbizható kellemes pasi melett. Hu elidul az meber fantáziája és igazán mikor döntést is képes hozni hogy el is mennyen oda ami legalább 3 éves munka után és sporlással lehetne lehetséges vag kevesebb.


Elszáll az ember fantáziája de miért is ne. mi korlátozza azt. Nézz körül a világba nzd meg ki hajlandó tenni érted és figyeld ki melett mit érezel.

Sikert és itartást. Tisztelettel Lehel voltam.

2016. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Kár hogy kamuzol. Most nyomod, de majd jön Mr.Izom és hirtelen pont belezúgsz majd.
2016. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!