Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy buliban mi számít nyomulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban mi számít nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Lányok válaszára lennék kiváncsi, főleg olyanokéra, akik nem csak azért mennek, hogy a barátnőikkel érezzék jól magukat, hanem az ismerkedést se zárják ki. Mi az ami még nem gáz egy fiú részéről? Tétetezzük fel ilyen helyzetet :nem vagyok csökrészeg, aránylag jól nézek ki, de azért kicsit stresszes vagyok, ha lányhoz kell közelednem, aki tetszik. Mi a véleményetek, nagyon kizáró ok ha látjátok rajtam hogy parázok? MIvel kéne inditanom, milyen az a viselkedés ami nálatok szimpatikus? Bocs a sok kérdésért, csak próbáltam körülirni a szituáciot.
2016. márc. 15. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy 22F vagyok és 16-26 intervallumba tartozó lányok vélemnye érdekelne főleg :D
2016. márc. 15. 17:47
 2/4 VirágésBence ***** válasza:
A parázás sosem jó, hamar beállhat a kínos csend, ha nem vagy olyan laza. Nekem pl ilyen szituációban szimpatikus, ha odajön a srác, megkérdezi mi a nevem, kérdezget pár dolgot vagy meghív egy italra (ne vidd a piát, mert elővigyázatos lány nem fogja elfogadni, előtte kérd ki), de ha nagyon nem vagyok kedvemben vagy csak egy-egy szóban kedvtelenül válaszolok akkor valószínűleg nem érdekel a pasi, nyomulás, ha egyből rátér a szexre, arról kérdez vagy mesél kb 2 mondat után, utálom, ha valaki valamilyen elcsépelt dumával jön oda, egy szia van kedved beszélgetni, mert igen, ha úgy jössz oda akkor a cica úgyis azt fogja mondani, hogy van gazdája.
2016. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szoktam perverz lenni, inkább szerintem unalmas. Dehát ez is azért van mert nemakarom hogy nyomulásnak tünjön, csak ismerkedni szeretnék. Nyakában nem lógok senkinek, csak nemtudom hogyan kéne őt megközeliteni normálisan.
2016. márc. 15. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni. Ennyi.
2016. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!