Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg gyakoribb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg gyakoribb a normális nő mint férfi?

Figyelt kérdés
Mikor beszélek nőkkel mind azt mondják hogy borzalmas ez az oldal. Csak szexet akarnak vagy lelki sérültek. Nem értem...én férfiként azt tapasztalom hogy csomó normális lány van -tök jól el tudok beszélgetni velük kedvesek okosak6stb. Ebből azt a következtetést tudom levonni hogy jobbak a nők mint a6pasik az ilyen oldalakon
2016. márc. 20. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem XD Egyikből sincs túl sok. Nők külsőre meg lóvéra mennek a férfiak meg szexre. Iszonyat ritka a tényleg normális bármelyik oldalról.
2016. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Na figyelj ide!

A társkereső dugig van férfiakkal, viszont a nők csak a legjobb faszikkal állnak össze, azok meg is dugják őket, és aozk tudják is magukról h jóképűek ésegyéb.


Viszont ugyanaz a 10 legjobb képűbb faszi dugja meg mindegyik nőt, ergo ebből az jön le az egész kib**äszott neten h jujj a férfiak csak dugni akarnak.

2016. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én jó pasi vagyok, de sosem voltam társkeresőn.
2016. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Fent vagyok társkeresőn és komoly kapcsit keresek nem csak szexet mégse kellek senkinek pedig még csúnya se vagyok!36F
2016. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, mivel normális férfi nem tartózkodik sokáig az ilyen fertőben.
2016. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. Te valamit nagyon rosszul csinálhatsz akkor...
2016. márc. 20. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval tök jól elbeszélgetsz a nőkkel, ebből azt a következtetést vonod le, hogy több a normális nő, mint a férfi társkeresőn. Aham. Téged se az eszed miatt szeretnek az biztos.
2016. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz megtalálni a jót,a normálisat! :(

nehéz társat szerezni,szerencse kell hozzá!

2016. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!