Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még értelme ide felnőtt párkapcsolat témában kérdést írni, kaptatok mostanában valódi segítséget, támpontot adó választ a párkapcsolati problémáitokat illetően?

Figyelt kérdés
Én úgy látom itt már kialakult egy olyan troll közösség, akik a valóban csak őszintén válaszolgatni akaró embereket elűzik, saját válaszaikban pedig már pusztán csak provokálni akarnak. Az ember inkább már fel sem tesz ide kérdéseket, így viszont az ők kamu kérdéseikkel van tele az oldal. Szerintetek van még ilyen formában létjogosultsága az oldal ezen részének vagy csak én látom ilyen drasztikusnak a helyzetet?
2016. márc. 20. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én azt vettem észre, hogy azok az emberek, 1-2 ember aki normális hangnemben válaszol, normális választ arra a kérdezők rá szoktak írni és privátban folytatják.


Sőt akik itt a kérdéseknél bunkónak szerencsétlennek tűnnek, privátban a nagy részük teljesen normális és másabb.

2016. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most te felnőtt létedre tizenévesek "élettapasztalatán" alapuló tanácsokat akarod megfogadni? Az ittlévők nagy része 20 alatt van és itt unatkoznak.

Minden második kérdés a kinézetről. Mintha ha az oviban lennék, olyan ez az oldal :)

2016. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a normálisabb kérdésekre érkeznek normális válaszok is, amik néha engem, mint simán csak olvasót vagy válaszolót is elgondolkodtat. Vannak persze ezek a hagyományos ovis kinézetes meg pénzes kérdések, ezekkel kár is foglalkozni, meg vannak a troll vagy a nagyonbuta emberek kérdései, ezekre nem is biztos, hogy lehet értelmesen válaszolni, de akadnak azért normális kérdések valós problémákról, amiken én úgy láttam, hogy csak elenyésző mértékben vannak troll válaszok (ha vannak).
2016. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ~OnLány~ ***** válasza:
63%

Volt,hogy kiírtam kérdést és nem is arra válaszoltak,hanem egész más dolgokról hadováltak egyesek,vagy kritizáltak.

Oké,nekem sem tetszik minden egyes kérdés,sokakkal nem értek egyet,de akkor inkább tovább görgetek,ha nem tudok okosat és hasznosat válaszolni.

Azt is utálom,hogy sokan,ha egy tényleg segítségre szoruló ki ír kérdést,mindjárt támadnak és pofátlankodnak/provokálnak(tisztelet a kivételnek,mert nem mindenki ilyen),de ha nem tud/akar segíteni,akkor ne tegye,ne írjon inkább semmit.


Bevallom volt,hogy én is elszórakoztam pár válaszomban,de vagy privátban elnézést kértem,vagy ott,hogy szétoffoltam hülyeséggel a kérdésüket.


Vannak személyek,akiknek nincs kint a nevük,de már látom a százalékokat és megismerem,hogy kik azok,akik állandóan bunkón válaszolnak.

2016. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem kérdezek ebben a témában, csak válaszolgatni szoktam, ezért is érdekel, hogy vannak e még, akik ezt hasznosnak érzik kérdezés szempontjából. Mondjuk, ha valóban folytatják privát üzenetekben a témát, akkor tényleg lehet haszna.
2016. márc. 20. 18:34
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
90%
Teljesen felesleges volt létrehozni ezt a kategóriát, mert sokan azt hiszik, hogy a kortól lesz vki felnőtt, aztán jönnek itt meg sokszor 30 közelében is a gyerekes kérdéseikkel meg válaszaikkal.
2016. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ~OnLány~ ***** válasza:
65%
Na,erről beszélek..nem a választ,a nevet pontozzák.
2016. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az itt kapott tanácsokra senki ne alapozza az életét,de azért vannak néhányan akik komolyan próbálnak segíteni.
2016. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
53%
Én nem pontoztalak le.
2016. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok értelme van.


Eleve ha valakinek párkapcsolati problémája van mekkora az esély rá, hogy vad idegen emberek bírnak segíteni?


Ha valakinek párkapcsolati problémája van, az azért van mert a párja és közte már nem olyan a viszony, valami történt köztük. Na most vad idegen emberek honnan ismerhetnék mind a két félt? Csak általánosítani tudunk, ami egy párkapcsolati probléma megoldására nem éppen a legjobb megoldás. Nem ismerjük se a kérdezőt, se a párját, nem tudjuk mi a valódi probléma köztük. Másrészt mi csak az érem egyik oldalát látjuk, mivel a párkapcsolat egyik résztvevője ír csak kérdést, így megint nem tudunk normálisan segíteni, mivel csak az egyik oldalt ismerjük, és nem tudjuk a teljes kerek történetet, amihez kellene a másik fél is.

2016. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!