Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért vonzódnak kizáróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért vonzódnak kizárólag a jóképű pasikhoz, és azért nem mernek összejönni egy kedves, de csúnya pasival, mert félnek, hogy a barátnői előtt beég?

Figyelt kérdés

Tehát fél, hogy a barátnői lefikázzák ezért, hogy ezzel a béna pasival vagy? Meg, hogy ha esetleg már idős a pasi, akkor fél, hogy azzal piszkálják majd, hogy úr isten mekkora korkülönbség van köztetek, ez nem normális.. stb.

Van olyan, hogy idősebb pasinak fiatalabb nője van, de az ilyen nők rendre ilyen maguknak valók, kissé kirekesztett életmódot élnek társadalmilag és nincs sok barátnőjük, nem járnak sehová, legalábbis én ezt figyeltem meg.

Szóval ezért van az, hogy a legtöbb nő a jóképű. fiatal, sportos testű pasikra bukik, mert presztízs-t csinál belőle, hogy úgymond fel tudjon rá nézni egy társaságban, hogy igen, ez az én pasim. És hogy ezért a barátnői is úgy tekintsenek rá, hogy igen ő valaki, mert neki ilyen pasit sikerült szereznie?


2016. márc. 21. 12:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Azért nem jövünk össze csúnya de kedves pasikkal, mert van olyan is, aki tetszik és kedves... Komolyan, úgy használjátok a 'kedves' szót mintha az valami varázslatos tulajdonság lehet, ami minden más rosszat elfelejtet... Vannak ám helyes, kedves, humoros pasik is.

2016. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Túlbonyolítod. Nekem például az a lényeg, hogy tudjak vonzódni a páromhoz. Ha nem tetszik, akkor hiába erőltetném, nem esne jól a közeledése.

Ha a környezetem véleménye érdekelne, akkor pont nem egy nálam jópár évvel fiatalabb férfival jöttem össze, ez ugyanis nem illik a társadalmilag elfogadott normákba.

2016. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Barátok, barátnők, család. Úgyis mindenki azt mondaná hogy jabbat is kaphatna az adott lány. Meg persze valószínű az adott lánynak is vannak elképzelései nagyjából milyen elvárásai vannak, és nem valószínű hogy összejön egy olyan pasival akihez nem vonzódik fizikailag.. Legyen a pasi kedves és hűséges és valószínű mindent megadna a lánynak.. ez nem mindig elég. Ez mind nagyon fontos hosszútávon, sőt idővel talán már csak ezek számítanak. De ha az ismeretség első hónapjaimban, éveiben nincs meg a fizikai vonzalom, nincs meg a tűz... akkor a többi édeskevés.

Nem értem egyébként miért baj az, ha egy nő fel akar nézni a párjára? A pasik is ugyanezt csinálják. Ha szép a barátnőjük kiteszik a vitrinbe, hogy igen, ő az enyém. El a kezekkel!!

2016. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

De kihez vonzódnál fizikálisan kedves kérdező (ha heteró férfi vagy, persze), egy gyönyörű nőhöz, vagy egy kedves, de csúnya lányhoz?


Mert ugye nem tudjuk, hogy a gyönyörű nő személyisége milyen, lehet ő is kedves, csak neki nem csak ez az egy jó tulajdonsága van, mint a "kedves, de csúnya" másiknak.

2016. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem presztízs kérdés.. egyszerűen csak találok olyan férfit, aki mindamellett, hogy kedves, jó természetű, jó humorú, még helyes is.


Egyébként tényleg elég vicces ahogy használjátok a "csúnya, de kedves" kifejezést. Mintha ez a helyes férfiakra ne lehetne igaz..

Ugyanez van érvényben a nőkről szóló kérdéseknél is. Azért mert valaki szép, lehet még kedves..ahogy egy csúnya nő is lehet paraszt.

2016. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Ebben a kérdésben van igazság,de ez egy jóval összetettebb dolog.Sok szempont játszik egyszerre és mindenkinek más esik nagy súllyal a latba.
2016. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Női alapszabály: amelyik férfi ronda az takarodjon.
2016. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Személyes tapasztalat alapján írom, hogy ha valakit "szégyelltem" a környezetem előtt, akkor én magam sem tudtam hozzá igazán vonzódni.
2016. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
A nő olyan férfiakkal jön össze, akikhez vonzódni tud. Ez lehet erős külső, vagy lelki vonzalom. Ezt ne keverjük össze azzal, hogy kit tudnak megkedvelni.
2016. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek a korábbi hozzászólókkal, akik szerint tévedsz a már felsorolt okokból.

Senki nem fog egy számára egyáltalán nem vonzó, de kedves pasival összejönni, ha van olyan is, aki vonzó és kedves és még ne adj isten humoros, intelligens, megegyeznek a világról alkotott elképzeléseik és céljaik, értékrendjük.

Volt nagyon jó külsejű pasim, akit szégyelltem néha a viselkedése miatt, őt egyébként a családomban mindenki csúnyának látta rajtam kívül.

Aztán a jelenlegi párom kifejezetten szép arcú, de kevésbé sportos, hiába láttam kezdettől fogva szépnek és személyiségre is vonzónak, ha épp nem voltam olyan lelki állapotba, hogy belevágjak egy kapcsolatba. Ha nem tartott volna ki, akkor lehetséges, hogy nem alkotnánk ma egy párt.

2016. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!