Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külső valóban befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső valóban befolyásolja az ismerkedés sikerességét?

Figyelt kérdés
Egy nagyon csinos nő vagy egy nagyon helyes pasi előnyben lenne? Jóval hamarabb és könnyebben talál párt esetleg, mint egy nagyon kövér vagy nagyon vékony alacsony, ronda fejű ember?
2016. márc. 21. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Drámaian. Fiatalon, jó külsővel nagyon könnyű a legtöbb dolog... Szex meg párkapcsolat összehasonlíthatatlanul, de szinte minden más is. Állásitnerjú pl...
2016. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 állásinterjú??? Én nagyon ronda pasi vagyok, tényleg....... Sose volt barátnőm, pedig már 30 vagyok :), viszont nagyon okos informatikus. Magas elismert cégeknél dolgoztam, mindig volt nagyon helyes jó pasi vagy csaj mellettem interjún, mégis sokszor én nyertem az állást.
2016. márc. 21. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Előny az van. Azonban így sem könnyű megfelelő párt találni magadnak... Oda a belső értékeknek is passzolniuk kell.
2016. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olyan embert találni akivel komolyabb kapcsolatod is lehet, akit meg tudsz szeretni szívedből, az nem megy könnyebben.


De odáig eljutni, hogy leüljetek beszélgetni, az már jóval könnyebben megy.


Illetve ha csak szexelni akarnak semmi mást az egéyrtelmű h sokkal könnyebb.

2016. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Állásinterjún inkább az észt nézik, ki tud többet. Persze azoknál a munkáknál, ahova tényleg kell az intelligencia és logika.

Informatika területén meg kiemeltképp fontos.

Nem az a lényeg, hogy szebb vagy-e mint a másik, nem az a feladat, hogy tetsszél a monitornak. :)

Párkapcsolat szempontjából lényegesen meghatározóbb, mivel először a külsőd fogja meg az illetőt.

/Egy percig azt hittem te vagy Turcsy, de aztán láttam, hogy informatikus vagy:)/

2016. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az állásinterjúkból ne indulj ki, ott jó esetben a tudást, a rátermettséget nézik. Ha te ronda, de nagyon penge vagy, a másik jelölt pedig jóképű, de nem tudja bekapcsolni a gépet, akkor nyilván téged választanak. Csajozásnál viszont csak az számít, hogy hogy nézel ki.
2016. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy értem egy szép emberrel sokkal jobb indulatú a többi ember. Sokkal segítőkészebbek, megbocsájtóbbak. IT szakma is tele van egyébként trógerekkel akik egy papírcsákót sem tudnak hajtogatni, úgy sem ha ott van előttük a youtube :D


Ez most nem célzás volt, csak mondom...

2016. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Ez természetes. De ez NEM jelenti azt, hogy egy nem előnyös külsejű (pl túlsúlyos, alacsony, vagy "ronda" arcú ) embernek esélye sincs. Mindenki tud párt találni ha akar és tesz érte külsőtől függetlenül.

A rondát azért tettem idézőjelbe, mert a rondaság és a szépség egyéni ízlés kérdése, relatív.

2016. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van egy olyan sejtésem, hogy ez a kérdés egy bizonyos valakinek lett kitéve :D
2016. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csajokhoz csak jó külső kell meg vastag pénztárca és a lábaid előtt hevernek.
2016. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!