Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan, egy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, egy jóképű pasinak elég csak vágyni egy luxusautóra ami neki sosem lesz, ahhoz, hogy nőket hódítson vele?

Figyelt kérdés

Folyton azt látom facebook-on, hogy az igazán szegény, de viszont kinyalt, jóképű pasik olyan autókról osztanak meg képeket, amik nem csak, hogy magyar átlagautók, de egy darab sincs belőlük Magyarországon. Ilyen 300 millió feletti nagyon egyedi luxus autókat tesznek ki facebook-ra, a sok csaj meg írjál alá kommenteket, hogy fúú ez neked is kéne, szivecske, meg ilyenek.

(Közben meg a pasi konkrétan közmunkás jelenleg)

És rengeteg ilyet látok. Miért ilyen vakok a nők, amikor egy jobb kinézetű pasiról van szó mint az átlag?


2016. márc. 25. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs én nem vagyok kinyalt jóképű pasi sajnos de a Pagani Zondát vagy egy Königsegg-et én is elfogadnák sőt szerintem te is.

Amúgy sztem csak úgy kiteszik a képeket nem hinném hogy ezzel csajoznak ha jóképűek akkor nincs rá szükségük,

2016. márc. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Talán rakj ki egy autós képet, ahelyett, hogy kiírsz egy újabb vitaindító kérdést arról, hogy milyen anyagiasak a "mai nők" és majd meglátod magad...

Sok szerencsét.


Amúgy ne aggódj, a pasik is átmennek csicskába, ha egy különösen jó nő van a közelben. Ez van, felesleges teleposztolni minden k..rva nap ilyenekkel ezt az oldalt....

2016. márc. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez megint egy hülye általánosítás és ha jól emlékszem ilyen kérdés már volt.

Amúgy tök érdekes...van kb 2500ismerösöm és szinte soha nem látok ilyen képeket.

N24

2016. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a tini korosztály? Mert nálam egy ilyen sincs...

De akkor most jófej leszek, mert a reggelim fos volt és még colát sem tudtam venni, a tejem is elfogyott a kávéhoz...

Mert a nők, ha nem szerelmesek, elvakultak, JÓ pasit akarnak! Mert ha már nincs érzelem legyen testi vonzalom. Mert a legtöbbünkbe beleverik a szőke herceg képét, mert az izmos az erős, az egészséges, mert JÓ pasit akarunk. Miért bűn ez? Mi ebben a titok?

Te szívesebben jössz össze egy csúnyácska lánnyal, vagy egy szebbel, ha nincs lelki kötödés? Most komolyan?!

2016. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!