Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy 30 év fölött megszűnik a "kánaán" a nőknek, és már nem lesznek annyira kelendőek?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy 18-30 között körberajonganak minden nőt, de később már nekik is rosszabb lesz. Meg azt is, hogy a legtöbb férfi 30 éves korig keres rá a társkeresőkön is a nőkre, onnantól már felejtős. Meg élő ismerkedésben is ha kimondja, hogy már harminc fölötti akkor már nem úgy néznek rá a férfiak. Olyat is olvasok, hogy az idősebb férfiaknál is presztízs a 20-as nő.


Ez mennyire igaz?


2016. márc. 29. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Tudtad, hogy aki 30 éves koráig nem veszíti el a szüzességét átváltozik varázslóvá?
2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Anyukám 44 lesz idén, és még mindig találna simán új párt, ha kellene.

Attól függ 30 felett is, hogy jól nézel-e ki és jó társaság vagy-e. 30 felett szerintem sok az elhanyagolt külsejű, túl komoly, besavanyodott nő és az olyanokat gondolom kerülik.

2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
#1 Ez csak a férfiaknál van.
2016. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semennyire.

Egy csinos nő 40 felett is kapós, egy 20 éves trampli meg senkinek se kell.


Sőt, úgy látom, hogy 20-25 között sok szép nő van. És közülük is sok a foglalt.

30 felett egyre kevesebb. Akkor már tenni is kell érte, hogy szép legyen ;) Így aki szingli is, még csinos is, az hamar elkel.


Sok huszonéves pasi is, meg idősebb is érdeklődik a 30-as nők után.

2016. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
# 3 Tuti? Nőkből lehet így lesz boszorkány.
2016. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Ez hülyeség, felszínes embereknél biztos így van, akik a friss húsra buknak. Amúgy meg, ha magamból indulok ki, akkor, húszas éveim elején járok, de vannak olyan 30 sőt 40 feletti nők akiknek a személyisége jobban megfog, és mint a korombeli kis beképzelt csitriké.(tisztelet a kivételnek.) :) Ja és tegyük hozzá, még fiatalosan is néznek ki. :) Lehet egy 30 feletti nővel előbb eltudnék képzelni egy kapcsolatot, mint egy korombeli csajjal. :)

De lehet, csak én vagyok ezzel így. :D

2016. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Sőt, én már olyat is olvastam, hogy 25 felett már kezdheti lehúzni a rolót. Tudod kik mondják ezt? A lusta, ronda, pocakos, borostás, mackónadrágos pasasok akik semmit sem értek el az életben de a friss husi kéne nekik. Szerencsére a való életben nem ezt látom, a testvéreim közelebb vannak a 40-hez, de inkább az a problémájuk, hogy nem hagyják őket békén a rajongók. Persze ehhez szépnek kell lenni, na de könyörgöm, az nem úgy megy, hogy a szép lányok varázsütésre rondák lesznek 30 után... Aki előtte is szép volt az utána is szép tud lenni ha tesz érte, aki meg nagyon ronda az nem lesz kelendőbb csak azért mert még 30 alatt van.
2016. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

A 30+ feletti Nőknél már egészen más a motiváció mint fiatalabb társaiknál, sokkal céltudatosabban keresnek partnert és nem rejtik véka alá az elképzeléseiket, ellenben hajlandóak tenni is egy kapcsolat sikeréért. Nagyon kevés érett Nő van 20 korosztályban, olyan éretlenek mint a zöldalma, tartós kapcsolatra egyáltalán nem alkalmasak, csak bontogatják szárnyaikat. A 30-35 közötti korosztály a nyerő, pontosan tudják mi az erősségük, nem színészkednek, arra koncentrálnak hogy az erősségeiket megmutassák és bedobják magukat ezerrel. Ezek sokkal őszintébb kapcsolatok, nem akarunk megfelelni senki másnak, nincsenek gátlások és előítéletek.

38F

2016. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
-és
2016. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyénfüggő.
2016. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!