Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy nem helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem helyes, viszont nagyon jó lelkű feminin gondolkodású kinézetű padiként már több mint fél éve nem találom a párom? Talán rosszul tettem hogy szakítottam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
7 éves kapcsolatból jöttem ki. Mivel nem volt már tűz ezért szakítottam. Kicsit lehet hülye voltam mert nagyon aranyos csinos lány volt. És azt hittem sok jó tulajdonságom miatt egy két hónap és találok valakit. De eddig senki és már több mint fél éve szingli vagyok.jó nem vagyok helyes de sok jó tulajdonságom van.
2016. márc. 31. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni, hogy egyesek miért gondolkodnak úgy a szerelemről, mintha az döntés kérdése lenne.

Eldöntheted, kivel vagy együtt, de azt, hogy kibe szeretsz bele, nem, és ez fordítva is igaz. Nem várhatod el senkitől azt, hogy egyik pillanatról a másikra beléd szeressen, csak azért, mert nekem mennyi jó tulajdonságod van, és mennyire megérdemelnéd, hogy szeressenek.

Az meg, hogy visszasírod a régi kapcsolatodat, miután rájöttél, hogy nem hullanak az öledbe a nők, nem utal másra, mint kapcsolatfüggőségre. Én azt mondom jót tesz neked ez a kis egyedüllét, 7 év után pedig főleg, ha egy kicsit megtanulsz egyedül boldogulni az életben, és fontos, hogy belásd, hogy nem a párkapcsolatban rejlik az egyetlen boldogság.

2016. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy helyes, nagyon kevés esélyed van nőt szerezni. Ha emellett még jólelkű is vagy, akkor pedig még kevesebb.
2016. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sok jó tulajdonságod mellett egy öntelt egoista is vagy.
2016. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
A sok jó tulajdonságod mellett egy öntelt, egoista kislány vagy...
2016. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Normális. Úgy látom a kérdező is "rendessrácvagyokjárnekemegyvsinosbarátnő" típusú pasi. A leírás alapján nem hogy nem szimpatikus, hanem egy öntelt idióta.


27/N

2016. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt beszívtad. Találtál egy balek lányt aki veled volt, most meg üdv a való életben. Senkinek nem jön be ez a jófiú stílus. És ha még nem is vagy helyes, akkor rendelheted is az egyszemélyes kriptádat.
2016. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!