Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű férfiak! Sеgítené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiak! Sеgítenétek, hogy én is hasonlóak legyek, mint ti? Én úgy érzem hogy az alap jó hozzá, de kellene egy jó haj, jó ruhák és pár kamuszöveg amiket ti nyomtok.21/F

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó ruhák meg haj a stylist dolga ami a te jóképűségedhez passzol. A kamuszövegre pedig nincs igazán nagy szükség ha jóképű vagy. Sok csajnak szimpatikus leszel a puszta jelenléteddel és ha mosolyogsz.
2016. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

1. Jó ruha:

Divatos ruhákat te is vehetsz bármikor, bemész egy Zaraba, Bershka, H&M-be meg biztos van még egy csomó és meg van oldva. Nézegess neten mi a divat, válassz valamit ami neked is tetszik és jól érzed benne magad. Találj egy stílust.

2. Frizura: Szintén. Neten keresgélj képeket, vagy menj el egy jobb fodrászszalonba és vágass egy divatos frizurát ami jobban is áll. Klasszikus oldalt felnyírt, felül hosszabb, zselézett frizurával nem nagyon foghatsz mellé.

3. "Kamuszöveg". Nincs ilyen. Nincs olyan duma amit most itt leírok neked és egy csajmágnessé válsz tőle. Add önmagad, legyél laza és humoros.

Szerintem kb ennyiből állna a nagy átváltozásod.

2016. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én egy jóképû, sikeres srác vagyok. Tetszik a mentalitásod, lehet belôled is olyan mint én.

A lényeg: nem kell helyesnek lenned, meg jól kinézned, a jóképûség egy életforma! Na kezdjük.

Amik szükségesek:

-Legyél vékony, vagy gyúrd ki megad, de ha vékony vagy jobb

-Ha vékony vagy, akkor a méretednél 2 számmal nagyobb póló, lehetôleg Bronx 64 vagy Los Angeles 72 feliratos

-Ha izmos vagy, akkor a méretednél 2 számmal kisebb pólóra lesz szükséged

-Ha ki vagy gyúrva, legyél kopasz, esetleg a rövid, férfias haj, enyhe borostával a nyerô

-Ha sovány vagy, akkor a seprû frizurát ajánlom. Növeszd meg a hajad jó hosszúra, rakj egy bilit a fejedre, és nullással nyírd körbe, majd a fejed tetején megmaradt hajat 3-4 kiló hajlakk segítségével állítsd fel, minél magasabbra. Pont úgy nézz ki, mint egy seprû. Ez a módszer többek között azért is remek, mert legalább 14-16 centiméterrel növelheted testmagasságod, ami a kisebbségi komplexus legyôzésének legpompásabb formája.

-Fülbevaló. Ugyan nem létfontosságú elem, de sokat dobhat rajtad.

-Tetkó. Fontos, hogy jól látható helyen legyen. Lehetôleg valami fontos, megható idézet legyen, ami téged jellemez, minél nagyobb betûkkel, hogy az emberek lássák, milyen jó bensôt rejt menô külsôd, és nem csak egy beképzelt suttyó vagy.

- Legyél beképzelt suttyó! Persze ezt nehéz úgy csinálni, hogy ne riaszd el a csajokat, meg kell találni az arany középutat. Legyél magabiztos, szarj bele mindenbe! Aztán majd ha befûzted a csajt, eldobhatod, mint egy koszos zsepit. De nyugi, ez nem egy gonosz dolog! A csaj ami t kiheveri a miattad átélt csalódást, rohan a következô hozzád hasonló menô sráchoz. Tehát ezzel a viselkedésformával te csak önzetlen, jófej ember vagy, mert megosztod a tesáiddal is a leányzót.

-Jó kocsi sem árt. Az se baj, ha bérelt. Csak tartsd fent a látszatot.

-Verj el egy rakás pénzt menô fesztiválokon, vagy a dizskóban, lehetôleg minél feltûnôbben. Nem baj, ha amúgy csóró vagy, nem az a lényeg! Csak a látszat. Az a lényeg.

Sok sikert az új életedhez, remélem segítettem!️😘😁

#beyolobeswag

#bronx

#helyesbe

#peacebro

2016. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 6s mennyit dob az összképen?
2016. ápr. 4. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen és ehhez hasonló kérdések kiírásakor nem érzitek amúgy iszonyat szánalmasnak magatokat???
2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező,szerintem ne a #3masra hallgass ;)

Az amit leírt,kinézet nagyon menő,a tizenévesek körében..de most komolyan, 2 számmal nagyobb Bronxos póló,seprűhaj? Kb a Jónás Rómeó néz ki így,pfújj.. te már 21 vagy,gondolkodj is úgy..azt hiszed,minden fiú akinek van barátnője a korodban, személyi stylisttel mászkál,vagy naponta a zsidrónál lövi be a haját? Nem ezen múlik a dolog..persze,a stílus számít,igényesség, ápoltság.. én pl sosem aszerint öltözködtem hogy éppen mi a divat,hanem hogy nekem mi áll jól,illetve miben érzem jól magam.. neked is ezt tanácsolom..haj esetében szintén: ne állj be a sorba,inkább olyat vágass,ami amellett hogy divatos és styl, jól is áll neked..kamuszövegre meg nem lesz szükséged szerintem, ha a kellemes megjelenésedhez társul egy kellemes természet :)

(Ja,és még egy tipp: 21 évesen ne az iphone 6ssel akarj villogni,ez is a fiatalabb korosztályban "divatos"..)

2016. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Haj: Az arcodtol fugg,hogy milyen haj all jol ,de szerintem a korbe felnyirt tuti jo valasztas.

Ruha: Stiluserzeket sajnos nem lehet venni ,de jo ruhakat igen. Ahogy mondtak menj el a Zara,Bershka,Pull&bear,H&m stb. Valamelyikeben es a hozzad legkozelebbi stilus szerint vegyel par ruhat. (V nyaku polo,ing,farmer stb.) Csak ugyelj ra ,hogy minden ruhadarab passzoljon az osszkepbe. ( pl.: ne vegyel fel egy elegans inget szaggatott farmerhoz makkoscipovel.)

Kamudumak: Szerintem nincs hatasos sablon kamuduma,meg kell tanulni a csillagokat is lehazudni az egrol,bokolni,hizelegni.

2016. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jot rohogtem 3-ason :)))

Figyuzz haver, miert nem a lanyokat kerdezed, h mi jon be nekik? Talan kapnal par hasznalhato otletet is. Jokepuseg onmagaban nem belepo semmire, ezt megtanultam mert en is az vagyok. Legyen onbizalmad es NE legyel suttyo, az csak a suttyo csajoknal jon be. Kamuszovegre nincs szukseg, ha hatarozott vagy mindegy mit mondasz. Es szolits le minel tobb csajt. Ha nem mered, eloszor kezdd kevesbe szepekkel. ;)

2016. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6os

Jonás Romeo már kezd fejlödni. Gyurni jár.

2016. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!