Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jóképű pasiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jóképű pasiként hogyan tudnám ezt megoldani magamban?

Figyelt kérdés

Sajnos nem olyan pasi lettem, amilyen az ideál. Nem vagyok "csúnya", de az adottságaim igényesség és odafigyelés mellett sem teszik lehetővé, hogy ténylegesen "helyes", "jó pasi" legyek.

Ez egy örökös kisebbrendűségi komplexust okoz nálam, főleg, mivel egyébként nekem lányokban elég fontos a külső, és nekem is csak a szépek tetszenek. Borzasztóan irigylem a jó adottságokkal született pasikat, hihetetlenül felszabadító érzés lehet, hogy a külsőd biztosan nem állhat a sikered útjába, ha tisztában lehetsz azzal, hogy ha visszautasítanak, az nem azért lesz, mert nem vagy elég jó pasi, hogy bármelyik csinos lánynál alapból szóba jöhetsz, ha épp nincs kapcsolatban.

Nekem is volt már csinos barátnőm, de nálam ez a szerencsén múlik, ha pont összehoz valakivel az élet úgy, hogy legyen alkalmam megmutatni a személyiségemet, és az pont az esete, akkor összejöhet, de ez nagyon ritka.

Alapvetően az a baj, hogy ténylegesen "kevesebbnek" érzem magam, mind a szép lányoknál, mind a jó pasiknál. Ha ránézek egy szép lányra, két dolgot érzek: sóvárgást, és annak az érzését, hogy semmi keresnivalóm mellette, mert nem az én kategóriám. Viszont olyannal meg nem tudom megtalálni a boldogságot, akit nem tartok szépnek, vonzónak, próbáltam már, ezt erőltetni nem lehet.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?


2016. ápr. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos megértem a helyzeted, mert én is elég randa vagyok. Bár én mostanság kezdek ráépíteni valami olyan személyiséget ami lecsapja a dolgot, mert nem fognak érdekelni az ilyen dolgok, mint akik lerondáznak. "Haters gonna hate"


Szóval csak lazán. És ne törődj másokkal akik lerondáznak.


[link]

2016. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem nem rondáznak le, ha valakinek beszélek erről, akkor azt mondják, hogy semmi gond a külsőmmel, sőt, jól nézek ki, ha nem is kiemelkedően, és simán találhatnék az elvárásaimnak megfelelő lányt. De én meg folyton látom ezeket a tényleg jóképű pasikat, és úgy érzem, hogy csinálhatok akármit, sosem leszek az ő szintjükön, pusztán azért, mert nem vagyok olyan helyes, és amelyik csaj olyan pasit is kap, az miért választana engem.
2016. ápr. 5. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig annyira egyszerű a megoldás. Ronda pasiként ronda csajok után menj. Így fair.
2016. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as, hogy végigolvastad a leírást, és hasznos választ adtál.
2016. ápr. 5. 13:48
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem tudom, én a szerelmet sosem úgy életem meg, hogy én milyen kategóriába vagyok és úgy keresgélek. Egyáltalán a kategorizálás is egy érdekes dolog, mert csak külső alapján besorolni az embert (egyik oldal szép a másik a csúnya közte meg a normál???) olyan mint a papagájokat a színük alapján rendszerezni. Egy ember nem merül ki a külsejében, annak jobb esetben van személyisége, van háttere, van esze (kinek mekkora)... stb. 1001 dolog van amitől egy ember az lesz aki. És ebben az 1001-ben a külső csak az egyik. Tehát ha kategória kéne és mondjuk szép a széppel, a csúnya a csúnyával, akkor miven akkor ha valaki okos is és szép is? Az már 2 szempont ami egy alkategóriát ad és ők akkor csak és kizárólag a szépekkel és okosakkal lehetnek együtt?



Én mindig csak egy dolgot akartam, a szerelmet. Ez számított, hogy érezzem a lángolást, hogy különleges vagyok. Meg volt az a típus is aki vonzott, mégsem abban leletem meg a párom. De attól még ugyanúgy szeretem és becsülöm.

Szóval az, hogy az ember a csinosak felé hajlik egy teljesen természetes emberi tulajdonság. De vannak olyan dolgok is az életben, amik szintén annyira fontosak, mint pl a közös érdeklődési kör vagy a hasonló gondolkodás, az intelligencia.

Egy másik lehet attól is izgalmas, hogy intelligens, humoros, ha nem is feltétlen egy ideál.


Szerintem manapság és főleg itt gyk-n a külső szinte piedesztálra lett emelve, és mindenki úgy beszél róla, mintha egyedül csak ez számítana. Pedig a többi tulajdonlás is ugyanúgy ad bónuszt és ugyanúgy lehet érte szereti mást.


Szerintem vegyél egy mély lélegzetet, és válts szemléletet. Ne ilyen sarkosan gondolkozz a témáról. És érdemes néha olyan helyen is észrevenni a szépséget amit szemmel nem látható.

2016. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!