Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is úgy van, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is úgy van, hogy az a legfontosabb, hogy jóképű legyen a srác?

Figyelt kérdés

Engem sosem érdekelt, hogy valaki ki van-e gyúrva, magas-e, vagy hogy legyenek márkás ruhái, pénze, stb, de az arc az nekem nagyon fontos, a szem, a mosoly, elvégre utána azt fogom nézni minden nap.


Nem értem, hogy a férfiak ezen miért akadnak ki, mikor ők is csak a szép és csinos lányokhoz tudnak igazán vonzódni. Különben is relatív, hogy kinek mi a jóképű.


2016. ápr. 8. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Annyira keressük a jóképű férfit, mint a férfi a szép nőt. Nincs ezzel semmi probléma.

De szerintem nem a legfontosabb tényező. Előfordulhat, hogy egy kevésbé szép arcú személlyel hoz össze a sors és a viselkedésébe, a gondolkodásába és abba, hogy hogyan bánik veled fogsz beleszeretni és ezzel együtt jóképűnek is fogod találni, csak adni kell esélyt magadnak és másnak az ismerkedésre. :) 22 l

2016. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

Jah, relatív mégis minden nőnek az alábbi 3 főtípus tetszik:


- feminim, szabályos vékony arc

- kockafej

- széles áll, markáns arcél, borostásan ha lehet.


A többieknek GTFO. Pl egy ilyen arcú figura nagyon nem csajozna manapság: [link]

2016. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező igazad van! Ahogy a pasik elvárják, hogy egy lány szép legyen, úgy mi is a vonzó, jóképű pasit részesítjük előnyben.

Nem lehet mindenki egy Adonisz, hát Istenem, nem is az kell, hogy legyen, csak látsszon rajta, hogy törődik magával.

2016. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Fontos, de nem a legfontosabb. Nyilván ne legyen számomra taszító arca, de az ész, humor és belső fontosabb.
2016. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Mindenfajta kötekedés nélkül, de én azt érzem, hogy a nőknél a "jóképű" kategória nagyon kis intervallumban mozog, és ha valaki ebben nincs benne, akkor az szívás. Nyilván ez fordítva is lehet, de én úgy látom, például magamból kiindulva, hogy mondjuk ha tetszik 5 lány, mind teljesen más külsejű. Fordítva sajnos nem ezt látom. 22/F
2016. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Aranyos a mosolyom, Terence Hill-i kék szemeim vannak, sőt, még az alkatommal sincs gond, önbizalomhiányom se nagyon van - valahogy mégis ezer százalékkal több randim lett, amikor megvettem életem első vattaúj autóját. Biztos szebben csillog a kék szemem a kocsiból... :D


Sajnos manapság elég ritka az ilyen lány, a férfiakról meg ne is beszéljünk! Elszúrnak lassan mindent az álnok pasik! Nekem toronymagasan a legfontosabb egy lány külsejében a szeme! De ezt ma már senki se hiszi el nekem, hála a sok renomérontónak... :D

2016. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az a fontos, hogy nekem tetsszen, az, hogy másoknak tetszik-e vagy kitennék-e egy női magazin címlapjára, nem érdekel. :-)

Egyáltalán nem biztos, hogy számomra ugyanazt jelenti a jóképű, mint neked.

2016. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
#6, milyen autó volt?
2016. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Ha férfias, akkor nem muszáj a legszebb arcúnak lennie.
2016. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván plusz pont, de nekem spec a jóképűség sosem volt szempont. Nekem az az érdekes, hogy miután meglátom az arcát, az egész testét, milyen érzéseket kelt bennem. Ha bizalmat, rokonszenvet, szimpátiát, akkor tökmindegy, mennyire szabályos az arcéle (bár ismét, esztétikailag nyilván sokat nyom a latban). Ez pedig a tekintetétől és a mimikájától, a testbeszédétől úgy általában függ. Ha jóképű és jótestű lesz az egész ember, de valamiért "nem áll jól a szeme", amikor beszélek vele két szót a "sunyi és alattomos" szavak jutnak róla az eszembe, akkor el fogom ismerni, persze, hogy jól néz ki, de tetszeni nem fog.


Nem tudom ennél jobban elmagyarázni, de a lényeg röviden: a kiváltott érzések számomra fontosabbak, mint az egyértelmű, szemmel látható tények.

2016. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!