Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretnek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek a lányok bulizni? Leszoknak róla valaha?

Figyelt kérdés
Én elmondhatatlanul gyűlölöm a tömeget, az alkoholt, a dohányszagot, a műbalhékat-verekedéseket, a kanokra rákényszerített megfelelési versenyt, azt a zenét és főleg a táncot, azt nagyon.

2016. ápr. 15. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2016. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Jó tudni, hogy nem vagyok lány, mivel a lányok szeretnek bulizni, én viszont nem, tehát nem lehetek akkor lány. De nem lóg a lábam között semmi, tehát pasi sem lehetek, hüm..


Egyébként ha nem cicababákat kergetsz, akkor találsz még olyan lányokat, akik nem szeretnek. Bár tény, mi nem is vagyunk olyan dekoratívak, mert általában kevésbé sminkeljük magunkat, nem töltünk órákat a hajunk beállításával, ráadásul kényelmes ruhákat hordunk nem pedig kényelmetlen designer darabokat vagy a tucat dolgokat, mint minden második lány, szóval kevésbé vagyunk feltűnőek.. bocs..

2016. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocs 2-es

Tényleg általánosító volt a kérdés, de tudom, hogy nem minden lány ilyen. Sajnos már nem tudom átfogalmazni :(

2016. ápr. 15. 18:05
 4/16 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

23L

2016. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a második válaszolóval. Én is lány vagyok, de az írásod alapján most tudtam meg, hogy mégsem. :-)

Amiket felsoroltál én sem szeretem. De van, akinek ez jön be. Emiatt ne ítéld el. Neki jó, akkor menjen csak nyugodtan. Te meg tényleg ne általánosíts kérlek! :-). Nagyon sok normális csaj van, aki szintén nem szeret bulizni és minden hétvégén tök részegnek lenni. Én pl inni sem nagyon szoktam alkoholt. De aki szereti azt sem kell elítélni. Főleg, ha tudja a mértéket. Bár ez pont sok bulizós lányra és fiúra nem igaz sajnos!

2016. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Legalább kidobhatjátok a betéteket meg a tamponokat és soha többet nem kell költenetek ilyenre :)
2016. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jólvanna, bocsánat!

Nem akartam kirekeszteni a nők soraiból a nem bulizósakat.

Vegyétek kérlek a bulizós nőket a kérdés értelmezési tartományának.

2016. ápr. 15. 18:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
sosem szerettem a bulikat. összesen 1 vagy 2 alkalommal voltam talán, de csak csendben figyeltem a tömeget s konkrétan semmit nem csináltam. unatkoztam. mindenhol cigifüst, az alkoholt sem kedvelem,a zene ordít, mindenki elvolt a kis ismeretségi körével. nagyon nem az én világom.
2016. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Diszkózni én sem szeretek, meg olyan házibulikba járni sem, ahol alig ismerek valakit. Viszont azzal nincs bajom, ha egy szűkebb ismeretségi körrel, vagy egy-két közeli baráttal kell leülni inni néhanapján, és vagyok olyan nőietlen, hogy dohányzom is. Ha valaki szerint ez elítélendő, ám legyen, de számomra ez is a kikapcsolódás egy formája, ismerem a mértéket.
2016. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak olyanok,akik imádtak bulizni és lesznek is,míg mások nem. Pl.én sem. Szóval személyfüggő kedves kérdező! :)
2016. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!