Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki csinos, szép barátnőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinos, szép barátnőről álmodozik, de nem jóképű, kigyúrt, gazdag macsó, az boldogtalan, és magányos lesz egész életére?

Figyelt kérdés
Gyűlölőm, hogy ilyen felszínes vagyok. Nem vagyok csúnya, vállalhatatlan ember, a fentebb említett kategóriába sem tartozom. :( A csinos vonzó csajok tetszenek (nem, nem kizárólag a plázap.csák). Én nem tetszem nekik, és már elég öreg is vagyok, ehhez a felszínességhez is, 28 éves vagyok. :((

2016. ápr. 17. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Külföldön volna érdemes szétnézned, de tényleg.
2016. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem csak a "jóképű, kigyúrt, gazdag macsók"-nak lehet szép barátnőjük, nem tudom honnan szeded ezt a marhaságot. Pénzért nem fogsz barátnőt venni, aki szeret téged tiszta szívből. Nem minden nőnek jönnek be a kigyúrt izompacsirták, köztük nekem sem. És az, hogy kinek mi a jóképű meg relatív! Van olyan, aki nekem jóképű, a barátnőimnek meg áll a hátukon a szőr tőle. És olyan is van, mikor 10/8 barátnőmnek tetszik a pasi, engem viszont a hideg ráz tőle.

28 évesen pedig rohadtul nem vagy öreg, ezt nem is tudom honnan szedted.

Szóval ne felejtsd el, hogy a külső nem minden és nagyon fontos, hogy belül is rendben legyél!

2016. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Már miért lennél az egész életedben?

Te is beletemetkezel a saját önsajnálatodba.

Én speciel rühellem, a kigyúrt, gazdag, macsó csávókat, az összestől elkap a hányinger, pont azért mert játssza az eszét, ami nincs szegénynek és még mellé kőbunkó is.


Akik ilyen pasikra buknak azoknak a pénz kell, és nem az érzelem. Ilyen kapcsolat meg általában nem szokott hosszú életű lenni, szóval az egész egy színjáték, amit mutatnak a külvilág felé.

2016. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes Válaszoló!


Szerintem sokat számít a külső, alapból ezzel nincs baj.

Azzal van baj, ha az ember saját kinézeténél jobb kaliberű partnert szeretne. Ez felszínesség nem?

2016. ápr. 17. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:

hát, az a baj, hogy az már lejön ebből az idióta kérdésből, hogy valami gond van az agyaddal. így nem lesz szép, okos barátnő.


egyszer majd menj ki az utcára, és hagyd, hogy az agyad felfogja a valóságot, és ne azt, amit te valóságnak erőltetsz...

2016. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt a mondatodat nem értem Utolsó!


Mindennap kint vagyok az utcán, és látom, amit látok.

2016. ápr. 17. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező,hagyd szerintem,az a baj hogy nem értik.Nem tudják milyen érzés hasonló helyzetben lenni,mert ők "jobb" genetikával születtek,ez van...

24/F

2016. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SOk ember boldogtalan és magányos lesz egész életére, függetlenül attól, hogy miről álmodozik. De valaki szimplán csak boldogtalan vagy csak magányos lesz. A kettő nem feltétlen jár együtt.
2016. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező én ugyan ezt tapasztalom.


Pedig sok lány mondta, hogy jóképű vagyok, de jellemzően pont azok akik nekem nem tetszenek.



Volt olyan lány akivel tetszettünk egymásnak pár hónapig együtt is voltunk minden kezdett egyre jobb lenni, volt kémia, erősödtek az érzelmek, majd jött a bepánikolás a részéről, hogy jól érzi magát velem, egyre jobban megkedvelt, de ugyanakkor nem vagyok milliomos így hosszú távon nem járna jól velem, így inkább még most akarja lezárni a dolgot, mert fél, hogy később fájdalmasabb lesz..


Ez egy ördögi kőr, nem mondom, hogy biztosan egyedül maradsz és magányos, de nagyobb esély van rá, mint arra, hogy nem.

Viszont sosem tudhatod, hogy mikor kivel, hol találkozol.

2018. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!