Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg bejön a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejön a nőknek a szemüveges pasik? Tényleg szexi a szemüveg?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, hány éves vagy, hogy még azon a szinten vagy, hogy azt hiszed, hogy mérvadó lenne egyáltalán is a szemüveg?
2016. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
61%

:O


Tényleg. Nekem eszméletlenül tetszenek a szemüveges fiúk. Ha ugyanazt a személyt látom szemüvegben és anélkül, akkor egyértelműen akkor gondolnám szimpatikusabbnak, vonzóbbnak, amikor szemüveget visel.

Szóval szerintem a szemüveg határozottan szexivé teszi a fiúkat, férfiakat. :)

2016. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Ha ronda vagy, akkor szemüveggel is ronda vagy, ha meg jóképű, akkor szemüveggel is jóképű.
2016. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Én imádom, hogy a férjem szemüveges, nagyon szexi :)
2016. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Barátom kontaktlencsét visel,így esténként szemüvegben van. Huhh hát én olyankor kétszer jobban pörgök,olyan szexy úgy. Vvváá.. Már a gondolat is sikosít. 😊
2016. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
ízlés dolga. nekem nem tetszenek a szemüvegek. magamon se, máson se.
2016. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de ha hordani kell, hordani kell. Engem magamon is zavar, de sajnos távolra kell, nem válthatom fel lencsével, viszont edzem a szemem, hátha egyszer mégis elhagyhatom.
2016. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ~OnLány~ ***** válasza:
53%

Akinek jól áll és illik az arcához a keret,ha jól választott,akkor igen.


Szerintem ez fordított esetben is így van.

Felőlem nézhetek ki benne akárhogy,ha sajnos utálom hordani.

2016. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Akiknek jól áll,azok szexin néznek ki szemüveggel.De ezek olyan pasik,akik szemüveg nélkül is jól néznek ki,max a szemüveg még dob rajtuk:D


A legutóbbi exem szemüveges volt és nagyon szerelmes voltam belé,azóta sokkal jobban megfognak a szemüveges pasik.De gondolom csak azért,mert őt látom mindegyikőjükben:D

20L

2016. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nekem nagyon nem jön be a szemüveg.
2016. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!