Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok csajok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok csajok erről?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi aki 30éves, nagyon kedves,művelt, helyes és sportos, mégsincs évek óta senkije és reménytelennek érzi a helyzetét. Annyit tudni róla,hogy elég lassan gondolkozik meg csinálja a dolgokat, a szüleivel él, sokat dolgozik. Vékony,175körüli magas elvileg. Nálatok beindítana e ez valami vészjelzőt
2016. ápr. 29. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
igen, szüleivel él, fú, 22 évesen jöttem el otthonról, de azt is későnek éreztem, amúgy a többi szerintem rendben van
2016. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
A szüleivel él rész beindítja a vészcsengőt, változtasson ezen.
2016. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akar azér robotolni 10 órát, hogy a lakbért fizesse ki meg szárazkenyeret egyen érthető, hogy a szüleivel él, ígymeg az egész lóvéját elkölti amit melózik.
2016. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Az nem zavarna ha párt keresnék hogy nincs kapcsolata évek óta az viszont igen hogy a szüleivel él. Érdemes lenne tudni hogy ez milyen formában valósul meg és mi az oka. Mert nem mindegy hogy úgy tervezi leélni az életét hogy most anyuci főz mos takarít és ezt a házicselédet lecseréli egy másikra a barátnője személyében vagy azért van otthon mert a szülei segítségre szorulnak.

Emellett mi az hogy elég lassan gondolkozik? Szellemi sérült?

Bennem több itt említett információ is beindítja a vészjelzőt.

Persze nem én vagyok gondolom a cél közönség.

2016. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

20/l

Ez lemaradt

2016. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztamvele személyesen, csak beszélgetünk régebb óta, és amikor ír,akkor is érzékelek egy kis furcsaságot, mert tényleg lassan válaszol és tökéletesek a mondatai,mármint túl helyesen ír,sosincs benne semmi lazaság... Tudom ez nem gond,csak mégis fura,és állítólag nagyon hiú is... Aki hiú az megfelelési kényszeres és másoktól is elvárja,hogy tökéletes legyen? Másrészt szerintem nem is keres sokat,gondolom azért lakik otthon és biztonságban érzi magát.. Hát nem tudom... Komoly kapcsolatot keres,de furcsa nekem hogy amilyen jó pasi meg értelmes,pont a fővárosban ne talált volna még barátnőt/élettársat??
2016. ápr. 29. 21:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Félénk. Kicsit elégedetlen magával. Nagy kaland...

Bevallom nem a legkecsegtetőbb setup, egy 30as ffi, aki a szüleivel él és régóta single, de már-már szociális klisének minősül. Szóval akármennyire is furi lehet a mai viszonylatban, annyira mégsem az.

Ha jól el tudsz vele beszélgetni, érdekel és érdekled, akkor teljesen mindegy hogy mi van. Kifogások mindig lesznek, ahogy kételyek és nem tetszések is. Ez ezzel jár.

2016. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lassan gondolkodik, lassan csinálja a dolgokat, valószínűleg nem tartanám vonzónak.
2016. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha csak kihasznàlja a mamahotel előnyeit (anyu kiszolgàlja) az nem tetszene, plusz màr az is vészcsengő lenne , hogy alacsony.
2016. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
175 körül alacsony? Na ne. Ez kb. a magyar átlag. Lehet egy kicsit elvarázsolt, szétszórt és azért intézi lassan a dolgait, vagy egyszerűen csak nagyon megfontolt esetleg túl sokat agyal mindenen és azért tűnik lassúnak. Én is nehezen szánom magam rá a dolgokra, mert mindent túlbonyolítok és túl sokat gondolkozok bagatell dolgokon is.
2016. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!