Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a 25 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 25 fölötti férfiak odavannak értem, állandóan bókolnak, és ha elárulom őszintén hogy 16 vagyok akkor felszívódnak azonnal?

Figyelt kérdés

Nem értem miért olyan nagy baj ez, érett külsőm van, 180 fölött vagyok, és nagyok a melleim is, a gondolkodásom is sokkal érettebb mint a legtöbb korombeli lánynak, ezért nem is bírok a korombeli fiúkra férfiként tekinteni....


Miért kell ennyire presztízs kérdést csinálnotok a korból?


2016. ápr. 30. 23:45
1 2 3
 1/27 opened paradise ***** válasza:
97%

Mert vannak még normális férfiak.

Amikor ilyen korban 10 évvel idősebb vagy a lánynál,az elég gáz. Te már jobb esetben önálló felnőtt vagy,a barátnőd meg sorsjegyet se vehet.

2016. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg megijednek attól, hogy nem vagy még 18. Ezt sokan rosszul tudják, de 14 év a szexuális korhatár. 14 éves kora felett megszűnik a megrontás fogalma ezért nem kell félni attól, hogy rendőrségi ügy lesz belőle, meg pedofil vagy meg anyám kínja.
2016. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%
Én nem szívódnék fel... :) F/28
2016. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem presztízs kérdés sokkal inkább lelkiismereti.


Nem vagy te még olyan érett mint amilyennek gondolod magad.

2016. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"a gondolkodásom is sokkal érettebb mint a legtöbb korombeli lánynak"


Minden korodbeli lány ezt hiszi. És azért szívódnak fel, mert ők felnőtt férfiak, Te meg még gyerek vagy. Se életmódban, de gondolkodásban nem egyeztek, nem csak korban.

2016. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De érdekes módon volt már arra is példa hogy egy 29 éves férfi akinek azt hazudtam hogy 18 vagyok, majdnem 3 hónapig hívogatot trandikra, meg nagyon oda volt értem, tényleg állandóan dícsérgetett, aztán elmondtam hogy 16 vagyok és eltűnt...
2016. ápr. 30. 23:57
 7/27 A kérdező kommentje:
ezzel csak azt akarom mondani, hogy 3 hónap alatt már kiderült volna ha nem passzolunk össze a korkülönbség miatt, de ezek szerint nem ez volt a gond, csak az hogy nem bírta volna felvállalni a haverjainak hogy 16 éves barinője van...
2016. ápr. 30. 23:58
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért volt, mert hazudtál neki (igen, ezt úgy hívják) egyrészt, másrészt meg rájött, hogy gyerek vagy...
2016. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azért mert "nagyon éretten" pont nem látod a fától az erdőt!

Én inkább örülnék neki, hogy vannak annyira jófejek és nem húznak magukra egy éjszakára aztán állnak tovább.


Engem anno tizenévesen a többi felnőtt (tanárok, szüleim, folyosófelügyelő, tanácsadó, iskolapszichológus...stb) tartott a korosztályomhoz mérten nagyon komolynak és nagyon érettnek! (nem én! Már akkor is utáltam, hogy így gondolnak rám a felnőttek)


De így, hogy itt álok életem felénél látom, hogy a bölcsességet csak a megélt évekkel lehet megszerezni. Komolyabb lehetsz a társaidnál de érettebb semmiképp. Aki érettnek gondolja magát, az csak kevesebb hülyeséget csinál tiniként, mint a kortársai, de semmivel nem különb! (mert az, hogy most ilyen olyan beléd nevelt, vagy gondolt erkölcsi tartás miatt nem csinálsz annyi ostobaságot az nem jelenti azt, hogy később ezt nem teheted meg... mondjuk akkor amikor már mindenki kihülyülte magát, te meg akkor éled a kamaszéveid).


A gondolkodásod sem lehet "sokkal érettebb, mint a korodbeli lányoknál", mert ezek nem saját tapasztalat útján születtek meg benned!


És ezt a fiúk figyelembe fogják. Ezzel mindenki tisztában van, aki volt tini és felnőtt! Az lehet, hogy a korodbeli fiúk bolondosabbak, vagy "hülyék" mint ami a te ízlésednek megfelel, de hidd el az sem jó, ha tálcán nyújtod magad egy idősebb fiúnak, mert azért lesz, aki szívesen kihasználja a naivitásod! És az egy olyan keserves tapasztalatot adhat, amit nem kívánok neked!



Én tudom, hogy igényed van egy komoly partnerre, de az, hogy testileg megértél egy férfira, az nem jelenti azt hogy készen is állsz hozzá! Főleg olyan fiúhoz, aki teljesen más életszakaszban van, teljesen más életgondokkal küzd, mint te!

2016. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Ehhez ezert pofa kell, hogy három hónapig azt hazudj, hogy 18 vagy.

Nah ezert nem kezdek nővel húsz alatt. S meg te vagy felháborodva? WTF?!

2016. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!