Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a budapesti férfitöbblet, mit csináljak? Egyszerűen így nem lehet társat találni, már elegem van!

Figyelt kérdés

Elegem van egyszerűen abból, hogy Budapesten minden nő, MINDEN nő foglalt, társkereső férfiakból viszont Dunát lehetne rekeszteni. Minden csajért hatalmas verseny folyik, szórakozóhelyeken valósággal lökdösik egymást a kiéhezett pasik a csajokért. Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a kan, mindenhol.

Alapból ugye több férfi születik, de mivel vidéken nem találnak állást ezért sok férfi jön ide dolgozni meg egyetemre, ezért alakult ki ez a csodálatos férfitöbblet. Erre még rátesz egy nagy lapáttal az, hogy itt rengeteg egzotikus férfi él, akik nem tudom, hogy kerültek ide, de itt vannak. Ezek a négerek, arabok, ázsiaiak alapból előnyből indulnak, mert ők egzotikusak én meg nem, és ezekből is csak a férfiak vannak itt, nőket ilyenekből alig látni. És még egy lapáttal rátesz erre is, az hogy a nyugat-Európai turisták, akik zömmel férfiak, kanosak és csajozni járnak ide, azok akik kint a társadalom alsóbb rétegében helyezkednek el, itt ők a királyok a sok pénzükkel, amit kulimunkával kerestek kint, vagy segélyként, ösztöndíjként kapták.

Még mielőtt mondaná valaki, hogy jó, de lányok is mennek fel pestre tanulni egyetemre. Igen, de nem mind1 az arány. Ilyen lányos szakok mindenhol vannak, pl. bölcsész kar mindenhol van, és ezek a csajok ugye ott maradnak, főleg pasik jönnek fel műszakira tanulni.


Sokat gondolkoztam azon, hogy el kéne költöznöm innen, itt hagyom ezt a helyet a p*csába, itt nem lehet társat találni átlagos fiatal férfiként, és már eszméletlenül elegem van ebből. Faluba, kisvárosba nem akarok költözni, mert városban akarok élni, ehhez vagyok hozzászokva. Hol van olyan nagyobb város az országon belül ahol nem ilyen katasztrofális a férfitöbblet, és vannak olyan csajok is akik nem foglaltak?


2016. máj. 2. 18:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Azért a metrót ne robbantsd majd fel mérgedben légyszi.


Az egész kérdésed úgy demagógia, ahogy van.

2016. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
És akkor a 100000 románt még bele sem vette.
2016. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%
akkor ismerkedj vidéken ! itt pesten és környéken lehetetlen nőt találni
2016. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

"itt hagyom ezt a helyet a p*csába"


Ú gyerünk, tedd meg kérlek! Nem fogsz lakhelyet változtatni úgy sem, csak a szád jár -.-"

Egyébként én pont most lettem szingli, de egy ilyen bömbikéző, hisztiző pasi nem kellene tutira.

2016. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
vidéken sem jó a helyzet, van 30 fiatal, pár csaj, többnyire meg nyugdíjasok
2016. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
városban pesten legalább vannak fiatal nők, itt ahol én vagyok minden csaj férjnél van má, meg sok a 40 feletti ember
2016. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
gondolj bele kérdező, ha nem kapsz puncit pesten akkor vidéken sikerülne szerinted? Annyi esélyed sincs faluban mint a németeknek az oroszok legyőzésére 1945-ben
2016. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

Brian O'Connor 91


Már kérdezni akartam, de kihagy az agyad, hogy rengeteg kérdéshez percenként válaszolsz többször is úgy, hogy egyébként egy válasszal lerendezhetted volna az egészet?

2016. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Falun semmi esélyed, ha nincs láncfűrészed meg nem tudsz disznót vágni.
2016. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
17%
utolsó előtti nem hagy ki az agyam, szeretek több választ írni
2016. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!