Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden nőnek más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nőnek más a szép? Tehát lehet olyan hogy egy pasit szinte minden nő csúnyának tart de mégis vab egy csinos nő aki helyesnek tartja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Így van. Ha megtapasztalod,akkor el is fogod hinni.
2016. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 90-ben született F.. ***** válasza:
65%
nem mindenkinek más a szép, de van akinek valaki nem szép, másnak pedig az
2016. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt ilyen élményem, az egyik exemmel. Amikor együtt voltunk, rengeteg ismerőstől, rokontól kellett hallgatnom, hogy milyen csúnyácska, semmi vonzó nincs benne, mit eszek rajta stb. De nekem bejött, jó pasinak tartottam, vonzó volt és helyes a szememben. Aztán végül tök más dolog miatt mentünk szét, tehát nem azon múlt, hogy másoknak ő nem tetszett.

(Ja és csinos nő vagyok, több párkapcsolatom is volt már.)

2016. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen nem létezik sajnos,bárcsak így lenne... akkor még lenne remény a nem helyesnek születő férfiaknak is. De nincs.És ez a valóság...

A nőknek kizárólag a helyesnek született férfiak kellenek,tapasztalat sajnos.

Ha nem születtél annak,szóba sem állnak veled...

24/F

2016. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nálam is ez volt mindig is. Sosem volt olyan pasim, aki másoknak tetszett. Nem követem a tömeget :) az egyediséget szeretem. Imádom ha valami nem szimmetrikus, legyen az nagy orr, kicsit ferde fogak vagy túl csontos áll, stb. Ha végig nézem az exeimet, nincs két egyforma. Éppúgy van közöttük 210 centis vörös, mint 155centis sötétbarna, van, aki 70kg volt, de volt 110kg-s túlsúlyos barátom is. Mind fantasztikus emberek voltak. Aki végül a férjem lett, ő is olyasvalaki, aki iszonyú értékes lelkű ember, és szerintem nagyon jóképű is, bár ő soha nem hitte ezt el nekem :) mivel folyton csak barátzónában járt másoknál, szerinte a külseje miatt.
2016. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

Vicces,mert nagyon sok nő állítja ezt,hogy jajj hát neki nem,meg blablabla....

Közben pedig a valóságban 1-2 kivételtől eltekintve ami 100000-ből 1 talán, mind csak "helyesnek született" férfiakkal vannak együtt,szóval nem kell ez a kamu duma....

24/F

2016. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismerjük egymást. Örülnék, ha nem ítélnél el 100000 nőt azért, mert ismersz kb. 50 sekélyeset.
2016. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

4-es!

Te meg vagy keseredve és rossz indulatú vagy, azért írsz marhaságokat.

Értsétek meg. Minden nőnek és minden férfinak, mást jelent a szép. Nem vagyunk egyformák, más az ízlésünk mindannyiunknak.

2016. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Ez férfinél és nőnél is egyforma.


Van egy bizonyos standard, ami alatt az illetőt a társadalom nagyrésze csúnyának tartja. Ez kb.az emberek 5-10%-a.


Van egy bizonyos szépségideális, ami felett az egyént a társadalom nagyrésze jóképűnek/csinosnak tartja. Szintén kb. 5-10%.


A maradék 80-90%-os szórásban pedig teljesen egyéni, hogy ki mit preferál. Ráadásul a fent említett tényezők csak a külsőre vonatkoznak - hiába jóképű valaki vagy csinos, ha belsőleg nem illetek össze.

2016. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

Bocs,de nem rosszindulatú vagyok,csak leírom a valóságot,amit látok és tapasztalok a saját bőrömön mindennap... ha látnád mennyire ügyet sem vetnek rám a nők a mindennapokban,sőt olyan tekinteteket látok,amik kb. lenéző,undorodó tekintetek nőktől. És igen nem egy darabtól,meg nem kettőtől...

Egész életemben ezt kaptam kb.,pedig adok magamra,csúnya sem vagyok igazából,csak nem születtem szimplán jó genetikával,helyesnek...

A belső tulajdonságokat meg pont itt a lényeg,hogy addig meg sem akarják ismerni a nők,amíg nem tetszel nekik külsőre. Tehát lehetsz te belsőre a világ legjobb embere is, ha nem vagy tökéletes külsőre,esélyed sincsen sajnos a nőknél...

24/F

2016. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!