Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a megérzéseimre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megérzéseimre hallgassak, vagy az eszemre?

Figyelt kérdés

Sok srác bepróbálkozott nálam az elmúlt időszakban, és van több is közülük, aki tetszik is, meg szimpatikus, de nem igazán tudnék választani közülük. Viszont most megismertem a neten egy srácot, és olyan különös érzésem van. Az előző exemet ugyanígy ismertem meg, és ugyanez volt a szitu.

Kb. semmit nem tudok még róla, a többi srác közül ő rá mondaná mindenki, hogy a legkevésbé jó pasi, de szerintem nagyon cuki a képein, vannak problémái is, ráadásul én egyetemista vagyok, ő pedig még csak 9.-es... De valami nagyon megfogott benne, szeretném jobban megismerni.


Szerintetek érdemes a megérzéseimre hallgatnom, vagy válasszak olyat, aki jobban illik hozzám, de nem vonz különösebben?


2016. máj. 11. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb. A megérzések sokszor megtévesztőek lehetnek , gyakran ezek csak idealizált álomképek,főleg ha netes ismerkedésről van szó. A virtuális világban nem látod a másik mozdulatait, nem hallod hangját, nem érzed az illatát, márpedig a vonzalom elsősorban ezeken múlik. Szerintem először inkább az eszedet használd, találkozz a netes sráccal , ismerd meg személyesen és akkor kiderül, hogy valóban akarsz e tőle valamit. Szerintem ne a megérzésekre hallgass, hanem mindenekelőtt láss tisztán, deríts ki hogy mi a valódi kép, és aztán hallgass a szívedre.
2016. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szóval te 20 év körüli csaj vagy és egy 15 éves srác jön be? Érdekes. Ettől függetlenül én a helyedben nyitnék felé, mert gondolom ő nem fog, ha nem ismeritek egymást. Aztán még meglátod hogyan tovább.
2016. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, ő már 17. Ilyen 5 éves suliba jár, ahol 1 év csak előkészítő.
2016. máj. 11. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

És akkor majd kérdezgeted tőle, hogy mi volt a suliban?

Múló hóbort, semmi több. Ismerd meg ha gondolod, mert miért ne, de ne számíts hosszú játszmára.

2016. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!