Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes e Tinderre regisztráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e Tinderre regisztrálni? Vagy tudtok-e esetleg jobb oldalt párkeresésre?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
www. kapcsold ki a gépet és menj ki a való életbe .hu
2016. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te is a gép előtt ülsz...

Kérdésre válaszoljatok, ha lehet.

2016. máj. 19. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első lehet ott ül, de úgy értette hogy ő nem ott ismerkedik.


Amúgy szerintem regisztrálj, megéri. Én kb 1 hónapja regisztráltam, amikor új telefont vettem. Vidéki 150 ezres nagyvárosban lakom, ráadásul csak 22 éves vagyok, tehát kb a 18-23 éves lányokkal ismerkedem.

Eddig:

-144 matchem volt, abból 100-nál több a városomból

-olyan 50 lánnyal kezdtem beszélgetni

-abból eddig 9-cel találkoztam

-abból eddig 6-tal csókolóztam

-abból 2-vel feküdtem le


És még csak egy hónap telt el, a dolgok azóta is folyamatban vannak.

És kamu, hogy a nők ott csak szexre mennének. Pont hogy kb minden harmadik lány adatlapjára ki van írva, hogy ő komolyat keres. És én sem úgy közelítek hozzájuk, hogy azt mondom szexet akarok, hanem normálisan. Néha még mondják is, hogy ennek örülnek, mert állítólag 10-ből 7-8 férfi akivel matchelnek, nagyon hamar felhozza a szexet.

22/F

2016. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tinder az egyik leghatékonyabb, ha okosan tudod használni. Ha van kellő ön- és emberismereted, képes vagy hatékony kommunikációra, akkor jól működik, ha ezek hiányoznak, akkor pontosan annyira hatástalan, mint bármilyen más módszer.
2016. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt több nőm is tinderről. Igazából ha csak dugni akarsz is lehet partnert találni, de a legtöbb nő komolyra megy. Szerintem érdemes.
2016. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Tinder egy szar kb 200 lányt jelöltem egy se jelölt vissza egy hónapig rajta voltam nem vagyok ronda, szóval inkább másikat ajánlok.
2016. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Három hónap alatt 16 match ebből senki nem irt vissza. Átlagos kinezetem van.
2016. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném én átlagban 10-ből 8-9 nőt jobbra húzok, tehát csak a nagyon csúnyákat és a nagyon dagadtakat utasítom el
2016. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tinder a legszarabb Badoo sokkal jobb ott 100/1 lány legalább visszaír tinderen még annyise.
2016. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!