Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb esélye megtalálnia a neki tetsző párját? Egy 170 centi magas Zac Efron-hoz hasonló testfelépítésű jóképű pasinak vagy egy 185-190 centis tök átlagos kinézetű, vékony, hosszú hajó csajnak (Sharaova-hoz hasonló testalkattal)?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon sok pasi panaszkodik a magassága miatt, bár szerintem van is alapja, ugyanakkor, a rendkívül magas lányoknak is nehéz lehet, mert egy tök átlagos, vagy talán kicsit magasabbnak számító 180-183 centis pasi is könnyen eltörpülhet mellettük és sok lányt ez állítólag zavarja. Zárójelben megjegyzem, szerintem a csajokat csak akkor zavarja, hogy a pasi alacsonyabb nála, amennyiben az illető nem éri el a férfi átlagmagasságot, szóval presztízskérdést csinálnak belőle és ebben az esetben a relatív magasság különbségnek semmi értelme (ugye az örök kérdés, hogy rengeteg 158 centis csajnak miért nem jó egy férfias testalkatú 170 centis pasi), de nagyon érdekelne a ti véleményetek. Arra is kíváncsi lennék, hogy a lányok miként ítélik meg az alacsony férfiakat, és ezen tulajdonságuk mennyiben befolyásolja a csajoknak a pasiról alkotott általános véleményét. Kíváncsi vagyok, hány lányra jellemző, hogy meglátja vagy tudomására jut egy általa igen kedvelt férfi "magassága" és egyből totálisan közömbösek lesznek iránta, vagy azért belegondolnak, hogy milyen jó lenne, ha a pasi magasabb lenne. Ugye ez gyakori jelenség lehet netes ismerkedésnél, amikor a csajnak a pasi arcképe alapján van egy igen pozitív véleménye, majd amikor megkérdezi, hogy milyen magas és ilyen válaszok jönnek: 168,170,172 stb. akkor laptop kikapcs, lehajt, adios kissrác. Remélem ezzel nem sértek meg senkit, de több jóképű ismerősömnek is volt már része ilyen élményben. Na szóval kicsit elkalandoztam, de vajon ez a jelenség működik fordított esetben is a magas lányokra vonatkoztatva, vagy ilyenkor jóval nagyobb a pasi kompromisszumkészsége? A fenti sorokkal kapcsolatban, meg úgy általánosságban kinek mi a véleménye?

2016. máj. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Az a tapasztalatom, hogy az 170+ lányok jóval megengedőbbek, elnézőbbek, sőt emberibbek.

170 vagyok

2016. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tapasztalom hogy a feltétel hogy az adott személynél magasabb legyen a pasi vagy legalább akkora mint a csaj.

Mi egy magasak vagyunk párommal 168 cm :D szóval nem épp óriások. De volt olyan oszt. Társam középiskolában aki 170par centi volt és a párja vagy egy fejjel alacsonyabb. Nála az emo stílus volt a cél nem a magasság.

2016. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy normálisnál sokkal magasabb nőnek (180+) szerintem ugyanolyan nehéz párt találnia, mint egy alacsony férfinak (175 alatt). Bár igazából releváns választ nem tudok erre adni mert nem voltam soha 180+-os nő. :D
2016. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

3-as

Azt mondd el nekem, hogy az <175 miért számít alacsonynak?

Miért nem a <165 az alacsony és az 165-175 az közepes?


Ez már csak azért is jogos, mert a statisztikák szerint az átlagos férfimagasság 175, az átlagos női pedig 165.

2016. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

A magas nőnek sokkal nagyobb esélye van párt találni, de csak abban az esetben, ha nem várja el, hogy a férfi magasabb legyen nála. Egy férfit sokkal kevésbé izgatja, hogy milyen magas a nő, mint a nőket a férfi magassága.


Amúgy én is azt látom, hogy a nőket az abszolút magasság érdekli és nem a relatív. Persze jönnek mindennel, de valahogy mégis az alacsony lányok 185 centis pasit akarnak, az átlagosak meg 180-at...

2016. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlagot mondani sajnos nem tudok, csak személyes tapasztalatot, illetve a három hozzám legközelebb álló ember véleményét.


Édesanyám 180 centi magas, - apa szintén, mondjuk ő most kezd összemenni - én 158 vagyok. :D ( Ne kérdezd, hogyan, így alakult. ) Anyu folyton szenvedett, hogy csak a nála alacsonyabbaknak jön be, és képtelen magasságban hozzáillő párt találnia, engem meg mindig piszkált, hogy miért a 192, 187, 184 centis fiúk tetszenek, miért velük vagyok együtt, a "magamfajta törpék" szedték el anno előle is a magas fiúkat. :D Valahogy biológiailag így volt beállítva a dolog, imádták, hogy ilyen pici vagyok, én meg szerettem hozzájuk bújni. ( Mondjuk a 192 már tényleg nagyon nagy volt. :D ) Abban a hitben éltem, hogy nekem csak a magas, kicsit vékonyabb fiúk jönnek be, aztán jött az életembe egy olyan srác, hogy hűha, hát persze, hogy letojtam, hogy milyen magas. Mondjuk vele sosem jöttünk össze, mindegy:D Ő elindított egy hullámot, kavartam egy szintén 172-3 centis fiúval, és ugyanolyan szexi volt, és férfias, mint egy magas.

A mostani barátom meg 168 centi, tehát kifejezetten alacsony. És tudjátok mit? Vele a legjobb. Egyébként őt kifejezetten zavarná, ha egymagas lennék vele, vagy akár egy centivel is magasabb.


A legjobb barátnőm 164 cm, átlagos magasságú, ő is úgy volt vele, hogy amúgy a minimum a 15 centi, meg ő szereti, ha egy srác nagyobb darab. De aztán volt már arra is példa, hogy olyan tetszett meg neki, aki "csak" 178 centi volt. Hát ennyit erről. :D


+1

Egy barátnőm 173 centi magas, a barátja szintén, de volt már dolga 170 centis fiúval is. Nem az zavarta, hogy átlagmagasság alatt van, hanem alapvetően a magasságkülönbség (is).


20/L

2016. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 178 centi helyett 170!
2016. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!