Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre a nők és férfiak, hogy amíg mindig a másikat hibáztatják a saját sikertelenségük miatt, azzal nem fog semmi sem javulni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Észreveszik, de attól sem lesz jobb.
2016. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem is érdekli őket szerintem. Nem akarnak az ilyenek tenni csak a szájuk jár. Aki tenni akar az tesz és talál is párt.
2016. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ees te miert nem veszed eszre, hogy azzal, hogy ezt igy elsirtad az interneten semmi sem fog valtozni?
2016. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sose hibáztattam mást a sikertelenségem miatt.
2016. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb emberre jellemző, hogy szeret mindenért másokat hibáztatni, az helyett, hogy azt nézné ő mit rontott el mit csinálhatna jobban. És ez az élet minden területén így működik sajnos.
2016. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már számtalanszor fel volt téve, és az eddigi legértelmesebb, legtömörebb válasz ez volt minden esetben : mert másban mindig könnyebb keresni a hibát, mint magunkban. Ergo mást hibáztatni könnyebb, mint felismerni a hibáinkat és változni.
2016. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember olyan, mint egy mókuskerékbe tett hörcsög. Ugyanazokat a köröket futják le.
2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arról tényleg nem ők tehetnek, hogy selejt génekkel születtem. De az már nem az én hibám amikor embertelen, férfigyűlölő, empátiától teljesen mentes szociopataként viselkednek, csak azért mert kitolt velem az evolúció...
2016. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sok a középszerű életképtelen kis nyominger mind kétt nemben

az ilyenek szidják leghangosabban a másik nemet az hogy valakinek meg kéne eröltetni magát fel se merül csak a jogaik

ezt látják a tv ben sosem nönek fel

talán majd ha elfogynak az eltartok és tényleg hajléktalanok leszenek

2016. jún. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
Magyarországon nem divat elismerni ha hibázol és felelősséget vállalni érte. Hibázni senki nem szeret, beismerni azt, egyenértékű sokaknak egy hasbaszúrással. Úh egyszerűbb bkit hibáztatni, mert abban nincs felelősség, nincs munka, semmit nem kell tennie az illetőnek a hisztin kívül.
2016. jún. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!