Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor érdemes rákérdezni? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor érdemes rákérdezni? L

Figyelt kérdés

Több héten keresztül csevegtem egy fiúval. Nagyon jól kijöttünk minden téren. Netes ismerkedés amúgy. Kölcsönösen kerestük egymást. Volt, hogy 3 napig nem írt. Aztán újra. Rendes srác egyébként. Elég közel kerültünk egymáshoz. Másfél hete nem jelentkezik. Nem volt egyoldalú a dolog, illetve el is van foglalva, ígt gondoltam majd ír ha akar, lesz ideje. Csakhogy ennek másfél hete...


Lájkolgat fb-on, de nem keres. Érdemes rákérdezni, hogy most mi van, vagy hagyjam és kész?


2016. máj. 24. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi vesztenivalod a rakerdezessel
2016. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a rossz a netes ismerkedéssel, nem elég egyértelmü, nem akar egyikőtök se konkrét dolgokba belemenni mert féltek hogy lehet visszamondja. Pedig ha annyi ideje beszéltek, már egy találkozás lehetett volna.
2016. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem is a vesztenivaló miatt gondolkozom rajta, h kérdezzek e rá v sem. Nem tudom, hogy lenne e értelme? Hisz ha akarna, írhatna. Egy "szia, mizu?" nem nagy dolog.


Nem játszom a hercegnőt, merr mind a ketten kerestük a másikat. Csak elfoglalt volt, gondoltam hagyom, jelentkezik, ha ráér..v nem..

2016. máj. 24. 17:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagy a távolság.. De megvolt az egymást iránti "vágyakozás".
2016. máj. 24. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer 4 hónapig leveleztem egy lánnyal ugyanígy. Minden nap beszéltünk, de 200 km-re lakott tőlem és még fiatalka is volt, 17 éves. Szóval végül miatta nem jött össze a találkozó, pedig totálisan egy húron pendültünk.

Kérdezz rá mindenképp, én is így tettem anno. Már ez elején érdemes letisztázni, hogy lesz-e előrelépés vagy sem, mert időt vesztegetni felesleges és értelmetlen.

2016. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is volt hasonló. Kiment semmire az egész. De annak voltak jelei, eltávolodott a srác, nem érdeklődött úgy. Most viszont ennek semmi jelét nem tapasztaltam, sőt. Azért nem értem..
2016. máj. 24. 17:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd, hogy most miért szarsz le?

Írjál valamit, ami az utolsó levelekhez kötődik.. lehet elfelejtette, hogy ő maradt el, és azt hiszi te távolodtál

2016. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha vkivel napi kontaktban vagyok,nem felejtem el a kovetkezo nap.Szerintem max csaladi tragedia indokolja h vki eltunik de az meg nem lajkolgat fb-on...talalt jobbat es ezt nem fogja a Kerdezo orrara kotni.De ha jobb erzes neked,kerdezz ra!
2016. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, rákérdeztem. Rajtam nem múlott. Meglátjuk!
2016. máj. 24. 18:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Legyszi ird majd meg!
2016. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!