Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a pasik, hogy a nőknek nincsenek társkeresési problémái?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek, akik már sok éve szinglik, vagy még szűzek, és nekem se nagyon jön össze semmi, már több, mint 2 éve.


Nem vagyok valami jó csaj, de azért bányarém sem, szokott néha olyan lenni, akinek tetszem, de aztán mindig az van, hogy eltűnnek pár beszélgetés után, nem nagyon válaszolnak, elhívnak találkozni, és utána kopnak le, stb, de a lényeg, hogy nem kellek senkinek sem.

Még mielőtt valaki megjegyezné, én is szoktam keresni a másikat meg érdeklődni, de akkor még annyira se kíváncsiak rám.


Az elmúlt időszakban egy olyan srác volt, aki járni akart velem, de egy pszichopata volt, abból pedig köszönöm, de nem kérek.


Mi lehet velem a probléma?

20N


2016. máj. 25. 13:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Mert szexre kész pasit tényleg könnyebb találni nőként, de párkapcsolatra ez nem igaz attól még.
2016. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Nekem se konnyu. De majd kapjuk , hogy tul valogatosak vagyunk stb...


26N

2016. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
33%
A nőknek csak azért nehéz, mert senki nem elég jó nekik.
2016. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem meg mondtam..? XD
2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%

De nektek nőknek egy dolgotok van: ügyelni az alakotokra. Én férfiként kondizok, tanulok/jó eredményekkel végeztem el eddigieket, megpróbálok normális lenne; mégsem kellek senkinek sem, mert még nincs stabil munkahelyem és sok pénzem...

Én pedig nem várom el ugyanezt a nőktől...

2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%
Magamból kiindulva, miután exszel szétmentünk, ő 2 hétig napi 2-3 pasival is randizott mire meglett az új kanja, nekem hónapok alatt se sikerült még randiig se eljutni :D
2016. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

Látjátok? Azért van, mert ők a szex felől gondolkodnak. Nekik jó szex=jó kapcsolat. És mivel nőként könnyű szexpartnert találni ezért biztos kapcsolatot is. Nem értik a különbséget.


1.

2016. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%
Talán van?
2016. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
3-as, én sok embernek adtam már esélyt, de azok is lekoptak.
2016. máj. 25. 14:09
 10/38 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Ez a nemek közötti sárdobálás lelki szemeim előtt úgy él, mint egy szakadék két szélén egymással szembe felsorakozva van a fiúk- és van a lányok oldala. Na most ha az ember fiú, ott van első körben a saját tapasztalata (mert mindenki magából indul ki) és tökéletes rálátása van a női oldal sorfalára, tehát az fogja szúrni a szemét. A férfi oldalnál még ellát a 2 szomszédjáig, akik mellette állnak és kész. És ebből a nézetből vonunk le konklúziót! Ugyanez van a női oldallal. Sokkal nehezebb nőként a női oldalt átlátni, ellenben a férfi részre nagyon szép panorámás kilátásunk van!


És a vita pontosan ezért parttalan mindkét nem esetében, mert abból a megvilágításból valóban, lehet igazság a dologban, de az egészre nem lehet teljes rálátásunk!

2016. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!