Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakról mi a véleményetek? Inkább a "való világ" mint a netes társkeresés?

Figyelt kérdés

Társkeresőn milyen a nemek aránya? Mondjuk 70% pasi és 30%nő?

Egy szép nőre mennyi pasi ír rá mondjuk egy hónap alatt?

Mert egy társkeresőn megnéztem és a szép nőket átlag 300-400 pasi lájkolja.

Pont téged választ,ennek mennyi az esélye? :)



2016. máj. 31. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy brutális nagy pénzlehúzás, tapasztalatot biztos lehet vele szerezni vagyis legtöbbször a várvavárt végeredmény elmarad.
2016. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább a valóság, társkeresőzni elég erőltetett dolog lehet.
2016. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen,amiket néztem társkereső oldalakat,ott be kell fizetni egy bizonyos összeget.

És havonta csak pár levelet küldhetsz.

Pontosan nem tudom,mert csak futólag néztem át ezeket az oldalakat.

2016. máj. 31. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó sokszor előfordult már ez a kérdés, próbálj rákeresni és összesíteni a válaszokat.


Mindig lesz valaki, akinek a testvére haverjának a volt szobatársa onnan ismerte meg a párját, de személyesen senki sem látta őket.

Valszeg ugyanazt az egy párt hivatkozza mindenki...

2016. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem speciel személy szerint sikerült már barátnőt találnom társkeresőről, és egyikünk sem defektesebb a sokévi átlagnál. Már vége lett sajnos. Gondolkodom, hogy újra megpróbálok valakit, mert élőben egyszerűen nincs köröm, ahol tudnék ismerkedni, szórakozóhelyre meg nem járok, plusz élőben nem is vagyok valami jó első benyomásra. Írásban elbűvölőbb vagyok :D
2016. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindkét helyre ugyanaz a társadalmi réteg jár, csak nőknél szerintem nem olyan fajsúlyos ez a téma mert nekik könnyebben összejön, igy lehet jól néz ki komolyat keres, egyik nap regisztrál, fel tölt magáról képeket megnézi a kinálatot, aztán elhivják élőbe, ismerkedik, előbb összejön, az oldala meg azért úgy marad :d
2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézel ki, szerintem 80-20 inkabb az arany amiből, mondjuk a 30% csak szexet keres, ami ebből lejön. Élőben inkabb.
2016. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy időben nekem is furcsa volt, hogy társkereső oldalas kérdéseknél töménytelen mennyiségű, sikerekről beszámoló hozzászólás érkezett arra biztatva a pórnépet, hogy nyugodtan próbálkozzanak vele, mert micsoda sikerélmények érhetik az embert, miközben az egész pofátlanul nagy lehúzás, és semmi garancia sincs a sikeresség halvány reménysugarára sem. Nem bírom a konteókat, de szerintem valami bérelt kommentelők lehettek. Mondjuk nem túlzottan érint, sosem regisztráltam ilyen lepra helyekre, pusztán észrevétel volt.
2016. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak a szep, eloben is sikeres baratnoim nezik le a tarskeresozest, amire viszont en atlagos nokent raszorulok sajnos. :/


23N

2016. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Eszter76 ***** válasza:

Hát fiatalon, első házasság előtt még én sem társkeresőztem. De 30 fölött megszűnik az egyéb normális ismerkedési lehetőség. Szóval válás után maradt a társkereső.

És nem kamu. :-) Én ott ismertem meg a párom, már közös gyermekünk is van. Ráadásul nem is fizetős oldalon voltam. :-) Szóval hajrá, lehet utánunk csinálni. :-)

2016. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!