Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki úgy hiszi, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy hiszi, hogy csak a testalkata akadályozza meg a (könnyű) pártalálásban az miért nem változtat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mackós/túl vékony férfiakra, a molett lányokra. Az nem érv, hogy 'az igazi énemet szeresse'. Szerintem ha valaki változtat a testén attól még ugyanúgy ő marad, max egy jobb verziója lesz saját magának.

2016. jún. 30. 13:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Mert nem ez az elsődleges. A külső is számít, ne érts félre, de az első mindig a belső. És a legtöbb párkapcsolat azon sokkal könnyebben bukik el mint a külsőn, hisz ha nem tetszenek egymásnak nagy valószinűséggel el sem kezdik a kapcsolatot.
2016. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
4%
Könnyen ugatsz,de tudod valaki hormonális problémákkal.küzd,valaki pedig elég nehezen tartja meg az álom súlyát.
2016. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Azért nem változtat mert az egy jó indok arra hogy miért nincs senkije és ezzel könnyű megmagyarázni.


Egy molett lány, ha nem barátkozik meg és fogadja el saját magát, akkor ugyanúgy vékonyabban sem lesz jobb a helyzete.

Nem láttál még búvalbaszott cicalányokat és energiától kicsattanó sugárzó duci lányokat (vagy pasikat tök mindegy)?


Semmi köze nincs a pártaláláshoz annak hogy valaki kocka hasú vagy épp nem.

2016. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#3

De, láttam, és irigylem is azokat a duci lányokat akik csinosak, magabiztosak, boldogak. :) Nem is rájuk gondoltam, hanem az olyanokra akik pl. ide írnak hogy mackós férfiként neki csak a vékony nők jönnek be, de azok rá se néznek. Az ilyeneket nem értem.

2016. jún. 30. 13:13
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

Én nagyon vékony vagyok, és elmondom az okát, hogy miért nem állok neki gyúrni.

Mert nem akarok senkinek megfelelni. Mivel jól érzem magam így, így nem fogok azért nekiállni, hogy másoknak tetsszek. Olyannal én amúgy se jönnék össze, aki csak akkor tudna szeretni, ha izmos vagyok. Ez egy jó szűrőrendszer is számomra, ami kiselejtez egy csomó nőt. Végeredményben örülök is neki, hogy nem vagyok se jóképű, se izmos. Egyébként természetesen sportolok.

2016. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%

Egy ilyen egyszerű kérdés csak összehozza az idiótákat. :D

#5 ös nem troll, tényleg debil, normális ember edz, nem gyúr, az edzés minden sport alapja, sőt az edzés is sport.

Szerintem minden fejben dől el, kár értelmet keresni az idiótákban.

2016. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

"De, láttam, és irigylem is azokat a duci lányokat akik csinosak, magabiztosak, boldogak. :)" Nekik önértékelési zavaruk is van! Mellesleg egy ronda nő könnyebben talál magának partnert, mint egy átlagos, vagy kicsit átlag feletti srác.


" Nem is rájuk gondoltam, hanem az olyanokra akik pl. ide írnak hogy mackós férfiként neki csak a vékony nők jönnek be, de azok rá se néznek. Az ilyeneket nem értem." miért nem érted??? Te megveted a szépet, csak mert egy kövér, ronda csajszi vagy? Neked talán a mackos fiúk kellenek, nah ugye :)


Növekedési rendellenességem van illetve volt, 21 éves korom előttig 140cm voltam, mit kellett volna tennem szerinted?


Babaarcom van, fiatalabbnak nézek ki egy tízessel (34F), sokáig elhajtottak a fiatalabbak is nem voltam elég érett kinézetű. Mi a megoldási javaslatod bölcs megmondóasszony?


Sokat dolgoztam, nem volt időm a szokásos napi 10km futásomra, sót 0m-re sem, rendszertelenül ettem, sokat idegeskedtem. Megmondom őszintén elhíztam és hullott a hajam, erősen kopaszodni kezdtem. Mit javasoltál volna parókát?


Felmondtam, nyugisabb meló 1/3 ad annyi fizetés, eddig napi 12-14 órát dolgoztam, sőt hétvégente is, most napi 6-8 óra és nincs hétvége. Sportolok, reggel zuhany előtt futok egy kört a falu körül (5,9km), munka után szintén.

A zsírpárnák eltűntek, a hajam is rendben, olyan 23-25 körül tippelnek kinézetre.

A korábban lerázó 30-40-es hölgyek most jó parti lennék, de nekem nem kellenek már. Ezért az általad annyira emlegetett magukat nem duci, hanem formás lányoknak nevező csinos, magabiztos, állításuk szerint boldog nők elítélnek, gyűlölködnek, támadnak, aláznak, sértegetnek...

Főként mikor elárulom, hogy tinilányokat előnyben részesítem velük szemben. Mit tanácsolnál ezen nőtársaidnak kedves kérdező?

2016. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Őszintén megkérdezném és tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy egy férfi mondjuk a magasságán mégis milyen praktikával tudna változtatni. Mert elárulom neked, hogy ha megkérdezel egy csajt, milyen testalkatú pasi ideális számára, akkor nem azzal fog indítani, hogy legyen izmos/kidolgozott testű, hanem legyen legalább 175, de inkább 180 cm magas. Az izmos testalkat csak egy plusz, ami még vonzóbbá teszi a pasit. Miért van az, hogy sok alacsony (<173), de sportos testalkatú (rendszeresen edz, úszik, fut) ismerősömnek (köztük nekem is) csak 1-2 hirtelen jött-ment alkalmi kapcsolata volt az elmúlt jópár év alatt? És megnyugtatlak, hogy mindannyian tanult, értelmes, empatikus férfiak vagyunk. Az ok talán inkább az, hogy egy nő számára valójában tök mindegy, hogy a pasinak (persze egészséges keretek között) milyen a testalkata csak legyen magas. Szóval pont azon nem lehet változtatni, ami a nők számára az elsődleges kritérium a társkeresés során. Na erről neked mi a véleményed?
2016. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#8 Javítom magamat: tehát egy nő számára valójában tök mindegy, hogy a pasinak (persze egészséges keretek között) milyen a testalkata csak érje el legalább az átlagmagasságot (175 cm (legrosszabb esetben 173)). Így helytállóbb.
2016. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

Rinyálni mindig könnyebb kérdező,ahelyett hogy tennének érte.

Nézd meg aki sikeres meglépi azt amit kell.

Ha sikert akartok akkor egyszerűen másoljátok le akire akartok hasonlítani vagy nézzétek meg mi kell hozzá és cselekedjetek.

Ha nem teszitek meg akkor nem fogtok célt elérni,ennyire egyszerű.


Ha meg nem akkor nincsen rinya hanem szépen fület farkat behúzni és ennyi.


Milliónyi megoldás van,magasság annyira nem gáz inkább izmos test,sportos test ami mérvadó.

2016. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!