Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

ismerek több mackós srácot akiknek van barátnőjük...személyiségre mind más...


23F

2016. júl. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
57%
NE KIABÁLJ. Lehet lepontozni, de számomra igénytelen, ha egy pasi kövér. A kigyúrt fiúkért sem rajongok. Az átlagos testalkat jön be. A kopaszok végképp felejtősek. És ne általánosíts kérlek.
2016. júl. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ, fájdalmamban kiáltottam csak szerelmi bánatban. :( nálunk állandóan ezek a srácok a menők a kigyúrt kopasz meg a szálkás macsó.
2016. júl. 6. 02:52
 4/78 anonim ***** válasza:
96%
Nézd meg a barátnőiket, azok sem lehetnek többek náluk:)
2016. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
#1 nem mondom,hogy nincs ilyen de a nők zöme,és krémje ezek után a kigyúrt vagy sportos férfiakért örül meg. :(
2016. júl. 6. 02:53
 6/78 anonim válasza:
5%
Utolsó véleményén vagyok én is.
2016. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
#4 mifelénk egyetlen mackós srácnak sincs nője legalább is az ismeretségi körömben, a nők mindig azt mondják,hogy tök jó fej vagyok,és mellé azt is,hogy kár,hogy nem nézek ki jól. Pesten,és Debrecen környékén mozgok ott ezt tapasztalom.
2016. júl. 6. 02:56
 8/78 A kérdező kommentje:
#6 megnéztem a nőiket átlagos és/vagy kifejezetten csinos nőkről van szó-közüllük többel vagyok jó kapcsolatban és elmondják,hogy barátként támogatnak,de nem tudnak férfi számba venni,mert nem férfias a testem szerintük. :O
2016. júl. 6. 02:58
 9/78 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te nem mackós vagy,hanem hájas,ami undorító!
2016. júl. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm az építő jellegű komentet köszönjük emese.
2016. júl. 6. 03:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!