Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen átlagos nem csinos nő naponta kb. hány levelet kap társkeresőn?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ mennyit írt magáról, milyen képe van...

szerintem min 1-10, ha normális adatlapja van...


23F

2016. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Az összeset.
2016. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam, milyen lehet egy nőnek a társkereső. Átlagos, aranyos, nem magamutogató lány képét állítottam be. Az első 24 órában 10 levelet kapott a "lány", abból 8 teljesen normális volt.
2016. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat mi a munkahelyen egy ismerosunk adatlapjat kerestuk az egyik tarskereson .Adatlapot nem toltottunk,kep se volt persze, csak a kotelezo dolgok (kor,lakhely-kamu,es az hogy no).Igaz a nevunk eleg kihivo volt Bogyike vagy ilyesmi. Egy nap alatt 0 kitoltottseggel. Kaptunk vagy 50 ilyen-olyan kerelmet -likeot es legalabb 10 levelet...
2016. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!