Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknak vagy férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak vagy férfiaknak bejönnek az olyan lányok, akik egész nap a szépségükkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Pl. a beauty youtube-erek is egy videójukban elég sokat foglalkoznak ilyen-olyan sminkekkel, ruhákkal, még is általában van barátjuk. De ismerőseim közt is vannak olyanok akik túl sokat foglalkoznak a külsejükkel, és még is van valakijük. Ezzel nem azt akarom mondani hogy én ápolatlan vagyok.
2016. júl. 12. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

engem inkább taszít, ha valaki egész nap ezzel foglalkozik...főleg, hogy nekem a természetes szépség tetszik, az őszinte mosollyal lehet legjobban feldobni...

de biztos van akinek ez is bejön...


23F

2016. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szomorú, ha valakinek annyira szar élete van, hogy egész nap csak ezzel tud foglalkozni.
2016. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

A sminkeléssel és a ruhákkal való foglalkozás nem egyenlő azzal, hogy valaki ápolt és fordítva.

Én relatíve sokat foglalkozok a "szépségemmel" ami azt jelenti, hogy alaposan mosok fogat, természetes szerekkel tisztálkodom alaposan - sós testradír, házi szappan, saját kertemben nevelt gyógynövényekből készült krémek, stb - sok vizet iszom, sportolok és egészségesen étkezem, kiszedem a szemöldököm, szőrtelenítek, olaj pakolással ápolom a hajam, ilyesmi.

Nem szeretem a sminket, nekem nem tetszik és baromi béna vagyok sminkelésben. Az öltözködés meg... azt veszem fel ami tetszik és nem érdekel, hogy mihez mi áll jól, mert nem foglalkozom mások véleményével.

Ettől függetlenül nincs barátom. xD

2016. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nemigazán. Inkább az agyának a fejlesztésével foglalkozzon. A szépség mulandó.
2016. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hobbi mindenkinek kell.
2016. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem taszító. Van egy határ ameddig elmegy és akár nőiesnek mondható de egy okos nő tudja hogy a szépség beülről fakad. :)
2016. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem hihetetlenül taszít! Tudod hogy hívják az ilyen nőket? Nárcisztikus! Ebből köszönöm, nem kérek!


25/F

2016. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!