Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elárulná, hogy a nőknek mégis mitől olyan könnyű kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Nem szexre értem, hanem párkapcsolatra. Eleve messze nem tolonganak annyira senkinél, mint ahogy azt a férfiak beállítják, sőt, miután pedig kiszűrjük azokat, akik csak szexre mennek, igazán nem sok jelölt marad.
2016. júl. 20. 21:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%
Amióta szingli vagyok (2 honap) azóta kb 20-25 pasi próbálkozott nálam, 2!! volt aki nem csak szexre hajtott, valahogy amint megtudták hogy én nem szexelek csak úgy ket szep szo utan mind leléptek.
2016. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%

"miután pedig kiszűrjük azokat, akik csak szexre mennek, igazán nem sok jelölt marad."


Hát mivel a legtöbb nô csipôbôl megbélyegzi az összes pasit ezzel, így valóban nem sok marad... ha magadnak nehezíted a pályát a saját szexista elôítéleteiddel, akkor ne panaszkodj.

2016. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg én nem vagyok elég kapós, szerintem életemben nem próbálkozott nálam 20-25 pasi, ezt teljesen komolyan mondom, nem hogy ezek szerint 2 naponta egy új...
2016. júl. 20. 21:32
 4/39 anonim ***** válasza:
18%
De interneten annyira tolonganak, hogy abból lehet válogatni, és a sokból pár biztos alkalmas lehet párkapcsolatra. Ebből gondolja mindenki, hogy könnyebb puncival az élet.
2016. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak máshogy gondolkoznak, ők úgy vannak vele, hogy még a szex is jobb a semminél, sőt igazából az a legjobb és nem értik, hogy mi miért vagyunk ilyen "válogatósak", hogy nekünk "semmi sem jó". Szóval ha te mondjuk imádod a palacsintát, én meg utálom, akkor te nem fogod érteni, hogy miért vagyok elkeseredve, ha csak az van itthon.
2016. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
26%

Hát, nem tudom. Az én lány ismerőseim nagy részénél sokan próbálkoznak. Igaz tényleg vannak többen, akik a szexre mennek, de elég sokan komolyan gondolják.


Igazából én nem projektálok vagy feltételezek, csupán ezt hallom és ebből gondolom, hogy bizony egy nőnek baromi egyszerű párt találnia. Van egy két ismerősöm, akiknek nem igazán megy, de ők nem is igazán nyitottak az ismerkedésre, nem adnak lehetőséget a férfiaknak az ismerkedésre.

2016. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

"De interneten annyira tolonganak, hogy abból lehet válogatni, és a sokból pár biztos alkalmas lehet párkapcsolatra."


Persze, lehet válogatni rögtön pénisz alapján, arról valamiért rögtön küldenek képet, kérés nélkül. És nyilván nem mindenki, de így is elveszik az ember kedvét a netes ismerkedéstől.

2016. júl. 20. 21:37
 8/39 anonim ***** válasza:
43%

figyi, ha farkakat küld, legalább megkönnyíti a dolgodat, tiltod, lapozol tovább, és válogatsz szépen a többiből, ezt sose értettem, h egy nemi szerv hogy tudja elvenni a csajok kedvét. :D


Hidd el, h találni értelmes férfiakat neten, én is itt vagyok. :D Na jó, nem értelmes, de nem szexmániás legalább. :) Na jó, szexmániás, de a megfelelővel. :D Asszem így már nincs hazugság az írásomban. :D

2016. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
59%
Valóban ez a szexet akarnak kiszűrősdi elég pengeél, ha férfiként azt veszem, hogy minket a dugás motivál a legjobban párkeresésnél, a komolyaknál is. Sosem a mittudomén milyen jó tulajdonsága lebeg a szemem előtt, hanem, hogy meg kellene dugni. És ezt úgy mondom, hogy nem falom a nőket, nem állok szóba csak körülbelül 30-ból egy-kettővel. A kérdés felszínibb részéhez visszatérve annyit mondanék, hogy ha egy nő kinéz valahogy nem egy lelakott tengerimalac akkor nála azért próbálkoznak, likeolgatnak, jelölgetnek, ráírnak, flörtölgetnek, kacsintgatnak, bókolnak, csipkelődnek. Ugyan ezt egy srác nem kapja meg így, vagy csak nagyon kis mértékben. Én a felsoroltak nethez köthető részét körülbelül háromszor tapasztaltam és nem vagyok egy pattanásos, vézna, kocka srác. Haveri körömet sem bombázzák szét a csajok üzenetek halmazaival stb.
2016. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

Egy nőnél akkor is kezdeményez valaki, ha nem csinál semmit, mert hát a közvélemény szerint neki nem kell. Ha meg képes arra, hogy mégis csináljon valamit, elébemenjen a dolgoknak, akkor meg pláne.

Egy srácnál nem kezdeményez senki, ha nem nagyon feltűnő valamiben. Ha a srác kezdeményez, akkor minden felelősség rá hárul, és sok nő fenntartja magának a jogot, hogy bármikor bármiféle magyarázat nélkül bármilyen bunkón vagy éppen szó nélkül elutasítsa, eltűnjön, a srác meg találja ki, ahogy tudja, és lépjen tovább, mintha neki nem is lennének emberi érzései.


Ezeket most a húspiac-jellegű társkeresésre mondtam. Abból a szempontból, hogy mennyire nehéz az embernek magához illő, netán értelmes, komolyabb partnert találni a srácok is hasonlóan nehéz helyzetben vannak. Itt már ember vs. ember felállásról van szó, nem nő vs férfiról. Mindkét nemből van mindenféle típus, van nő is meg férfi is, akinek a szexualitás a legfontosabb egy kapcsolathoz, meg vannak, akinek nem (pl. én). A személyiségünkhöz elég jól illő partnert mindenkinek nehéz találni, aki egy kicsit is bonyolultabb.


Szóval ezeket összeadva a nőknek azért mégiscsak könnyebb átlagban. Egyénileg persze az átlagolt valószínűségek értelmüket vesztik.


24/F

2016. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!