Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még rajtam kívül ilyen életképtelen, lúzer férfi a Földön?

Figyelt kérdés

Életemben nem beszéltem még idegen lánnyal 10-15 percnél hosszabb ideig. Ha látom, hogy valaki megtekintette a profilomat társkeresőn, akkor egyfajta nyomorult extázis tör ki belőlem perceken keresztül és arra gondolok, hogy végre valaki tudomást vett a létezésemről (mert egyébként minden nő szürke ködnek néz). Vagy ha egy ügyintéző csajjal kell valamit megbeszélnem, azután egész nap az a néhány perc jár az eszemben és azon agyalok, hogy vajon mit gondolhatott rólam. De olyan is volt már, hogy a környékemen többször láttam egy borzasztóan gyönyörű csajt és heteken át keresgéltem facebookon, hátha kiderítem ki ő. Viszont amikor megtaláltam az adatlapján, akkor nem is annak örültem, hogy végre tudom, ki az a csaj, hanem, hogy mekkora király vagyok, hogy ilyen motivációm és türelmem volt hozzá. Illetve az is jellemző rám, hogyha unatkozok, akkor olyan lányok idővonalát csekkolom, akiket csak névről ismerek (csoporttárs, ismerősöm ismerőse), sosem beszéltem velük, de valamiért anno megragadtak az emlékezetemben. De ami a legdurvább, hogy előszeretettel becsmérlem magamat/a kinézetemet. Persze fogalmam sincs, hogy mások szerint is olyan nagyon csúnyának számítok-e, ahogy azt gondolom, mert normálisan sosem beszélgettem nőkkel, ahogy már a leírás elején is említettem. Persze egyáltalán nem vagyok pszichopata (mielőtt valaki elkezdené a fröcsögést), hanem inkább ilyen végtelenül elvont lúzer, aki számára a csajok olyanok, mint egy idegen életforma. Van rajtam kívül egyáltalán olyan pasi, aki valamilyen szinten hasonló hozzám? Azért felteszek egy költői kérdést? Egy ilyen "férfinek" mennyi az esélye, hogy valaha is barátnője legyen? :D

Van-e innen visszaút?



2016. júl. 21. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok, csókig se jutottam el egy lánnyal sem, sőt randiig sem...
2016. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hát ha férfi nem is de nő igen :D Én is kb. ezeket szoktam csinálni...
2016. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

"Hát ha férfi nem is de nő igen :D Én is kb. ezeket szoktam csinálni..."


De fogadjunk, hogy lúzer pasival te se állnál szóba...

2016. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Még a lúzer pasiknak sem kellek... 😔
2016. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
Itt láttam már.
2016. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Titusztitusz ***** válasza:
65%
Azon töröm a fejemet most,hogy mi lenne,ha ez a két "lúzer",aki közzül az egyik férfi,a másik pedig nő,ÍRNA EGYMÁS PRIVIJÉRE? Nos? Van valami akadálya a dolognak?
2016. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, még randim se volt eddig. Mondjuk bennem a nők alakították ki ezt a frusztrációt, ők rombolták le az önbizalmamat. 23F
2016. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Titusztitusz ***** válasza:
45%
7-es...Írjál te is a Zitusnak...Ne szégyenlősködj...
2016. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Rám az első fele igaz többnyileg, mondjuk nekem már volt egy kapcsolatom, de ennek ellenére, könnyen zavarba jövök, ha szimpatikus lányokkal kommunikálok, vagy én is túl tudok dolgokat gondolni, bár mostmár nem annyira jellemző talán, de régen nagyon ilyen voltam. Pl emlékszem még tini srác voltam, és az egyik új osztálytárs csajom bejelölt iwiwen na az már húú de nagy dolog volt úristen XD Meg képes voltam a legapróbb iylen dolgot is túlgondolni hogy úristen ez a nő itt van :D

Mondjuk mostmár ilyen nincsen, max csak az élő kommunikációban, ha olyannal beszélek aki szimpi :$

De amúgy ez eléggé hátrány, vagy próbálok ebből azért kitörni, hogy rutin dolog legyen a nőkkel való kommunikálás, és a legkevésbé se gondoljak túl bármilyen dolgot.

2016. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

új osztálytárs csaj*

elírtam, na tessék tudat alatt már behülyített XD

2016. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!