Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Súlyos beteg vagyok, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos beteg vagyok, de már nagyon magányos. Vajon van értelme ismerkednem a neten?

Figyelt kérdés

Még meg is gyógyulhatok elvileg, de sok éve tart már, s nem tudom, mennyi az esélye... Járni is csak kicsit tudok, normálisan, hosszabban nem. Sok más tünetem is van sajnos, fájdalmak, amikkel nehéz együtt élnem.

Ezt leszámítva úgy érzem, szerethető vagyok, mélyen érző, tanult, nyitott ember. A külsőm sem előnytelen.

(20-as éveim végén járó nő vagyok.)



2016. júl. 28. 01:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Milyen betegséged van?
2016. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme. :) Neked is jár a noldogság.


23/F

2016. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
* boldogság
2016. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló és mindenki más, akit érdekel a betegség pontos neve, privátban megírom.

2-es válaszoló, én is így érzem, de félek, hogy senkinek nem kell egy beteg ember. Empatikus és türelmes társra lenne szükségem.

2016. júl. 28. 02:06
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Kettes vagyok. Csak egy tanáccsal szolgálhatok. Társkeresénél ne a betegséged hatangozd be legelősször.

Nem hiszem hogy szerencsés lenne. Természetesen idővel mond el.

Beszélgessetek, nevedgéljetek, nyerjétek el egymás szívét.

Én ekkor mondanám el, hogy amúgy meg fogok halni...

Tudom önző dolog részben, de ha tényleg szeret úgy is megérti. Ha meg nem, akkor úgy is elhagy miatta.


Eladás technikában sem a rossz dolgokat emeljük ki először, hanem az előnyöket.


Kövezni, savazni ér. Vállalom, és kibírom.


Neked meg fel a fejjel. .:)


Sajnos nekem így már nem felelnél meg, mert előbb tudtam meg a dolgot, mint sem megismerhettelek volna.


De ha már megkedveltetted volna magad velem, és utálag derül ki... Az egészen más.


Nevezhetjök azt az embert baleknak, akit te keresel, egyben hősnek is.


Majd elválik.


Jah, és próbálj meg életben maradni. :D

2016. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekelne, mi is az, ha gondolod dobj egy privátot!

2016. júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni. Neked megéri e ilyen állapotban keresgélni a megfelelően segítőkész társat, aki melletted marad. Én szerintem megérné, de ez függ a lelkivilágodtól, másrészt a betegségedtől, hogy mennyit enged meg.

De fel a fejjel! kitartás :) Tudod az ilyen betegségek mind fejben dőlnek el :)

2016. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha a betegséged dacára megőrizted az életvidámságodat, szeretsz élni, akkor van esélyed. Ha besavanyodtál, akkor nincs.
2016. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

attól függ milyen hatással van a hangulatodra ez az egész...


23F

2016. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen próbálj meg valakit keresni. Sokkal egyszerűbb lesz az életed, ha találsz egy megfelelő, kedves, szerető párt, aki törődik veled! Talán még a betegségeden is enyhíteni fog valamelyest.

Ha gondolod, megírhatod privátban, h mi a baj!

2016. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!