Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20+ feletti hölgyek. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ feletti hölgyek. Szerintetek falusi kisvarosi, vagy nagyvárosi férfi a jobb hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ez minden nőnél egyedi. Aki Pesten nőtt fel egy bérlakásban, vagy Budán egy villában, annak nem lesz szimpatikus egy paraszt gyerek életszemlélete. (itt ezt a szót jó értelemben kell érteni.) Viszont egy falun felnőtt lánynak lehet nem lesz vonzó egy nagyvárosi figura gondolkodásmódja. Persze vannak kivételek, nem akarok általánosítani, de szerintem ez a gyakori.
2016. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Budapesti vagyok, Szegeden tanulok egyetemen, de nekem már az egy kis falusi hely. Egyszerűen nem bírom. Sosem ismerkednék olyannal, aki nem budapesti, mivel más városban számomra kibírhatatlan élni.
2016. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyváros, Magyarországon belül Budapest kizárólag, itt máshol nem élnék.
2016. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a budapestieket sem érdemes egy kalap alá venni. Nem mindegy, hogy valaki újpesti proli, vagy hidegkúti felső középosztálybeli.
2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis egy normális pasi jó egy hosszútávú kapcsolatra, lakhelytől függetlenül.
2016. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"újpesti proli"


Akkor pesterzsébetre mit mondjunk? :D



Amúgy ez egy nagy hülyeség ez a kérdés kérdező. Komolyan, ilyen egyszerű a gondolkodásod? A gondolkodásmódját, személyiségét stb. az embernek sokkal több és összetettebb dolog formálja, mint hogy falusi vagy városi valaki. Nekem pl. van mindenféle és mindből több is a családomban, de pl. a szabolcsi 2000 fős faluban lakók között is ég és föld tud lenni a különbség, akkor is, ha ugyanúgy ott élte le az eddigi életét és ugyanúgy gazdálkodással foglalkozik, de van magával nagyra lévő született pesti rokon is, aki sokkal prolibb, mint bármelyik földtúró falusi a családban, akiket amúgy marhára le néz.

2016. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Újpesten éltem 26 évig, panelban, de mégsem vagyok proli :D.


Ezt leszámítva sztem ha csak azt nézzük, melyik alkalmasabb hosszú távú kapcsolatra, az nem azon fog múlni, hogy vki faluról, kisvárosból, nagyobb városból vagy Budapestről jött. Talán annyi, hogy egy-két faluban még mindig ciki válni, de attól még akit hajt a vére, úgyis megcsalja az asszonyt fűvel-fával.


Én Budapesten élek születésem óta, itt dolgozom. Az tuti, hogy én nem tudnék egy "tipikus" falusi, kisvárosi emberrel hosszabb távon ellenni. Egyszerűen megszoktam és kifejezetten szeretem a pörgős várost, azt, hogy rengeteg művelődési, kulturális lehetőség van, még a reptérre is kiérek 1 óra alatt, de tényleg minden más alig egy kéznyújtásnyira, azt is szeretem, hogy nem egy olyan zárt közösség van, ahol mindenki ismer mindenkit a szomszédságból, és már pletyka megy, ha piros szoknyát húzok, mikor eddig csak feketét vettem fel. Ha esetleg olyan kisvárosi, falusi emberrel találkozom, akinek erre van igénye, és ki akar szabadulni a településéről, az is jó. De nekem pl. az nem pálya, hogy punnyadunk, a kertészkedés meg a tv a két legfőbb foglalatosság, mellette meg van a falunap és a szomszéd város búcsúja meg esetleg egy pörkölt/rétes/szilvapálinkafesztivál.

2016. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!