Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten mik azok a szorakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten mik azok a szorakozohelyek ahol vannak szobak is pl es oda felmehetnek az emberek. Es nem fizetos belepes max par ezer ha van de sima buli hely ahol lehett pialni is?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs belépő, de adnak szobát? Szerintem egy hajléktalanszállóra gondolsz. :)
2016. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Minek mennél fel abba szobába? Mit csinálnál ott egyedül lennél, vagy egy barátoddal meccset néznétek és söröznétek? Én pl. ha csajjal szobára megyek akkor is viszek magammal társasjátékot, hogy ne unatkozzunk. Mást úgy se lehet csinálni egy szobában, főleg, ha csak ágy van benne és nincs tv meg Playstation 4 akkor még tv játékozni se tudunk a csajjal.
2016. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én, ha felmegyek egy csajjal szobára ránézek könnyes szemekkel és mondom neki, hogy itt nincs tv, se tv játék, most mit fogunk csinálni? Én szeretem, ha van előjáték, előjáték számomra pl. a GTA V és aztán megnéznék a csajjal egy Seagal filmet és innánk Pepsi-t, meg ennénk popcorn-t az ágyon fekve. De hát ha nincs tv, se játék, se semmi, csak egy ágy van egy szobában, akkor nincs más választás, mint mondom a csajnak, hogy bújjunk el az ágy alá, mert az olyan vicces, ha az ágy alatt fekszünk és nem vesznek észre minket azok, akik szintén bejönnek a szobába ahol vagyunk. XD
2016. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fru_ ***** válasza:
64%

Egy ír, egy olasz és egy magyar ülnek a bárban, valahol New Yorkban. Állati jól érzik magukat és egyetértenek, hogy ez egy nagyon frankó bár. Aztán az ír azt mondja:

- Ja, ez egy tényleg frankó bár, de ahol én születtem, Dublinban, van egy ennél sokkal jobb. MacDougal a bár neve, és ott rendelsz egy piát, aztán még egyet, akkor MacDougal személyesen kihoz egyet ingyen!

A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet. Utána az olasz kezdi mondani:

- Viszont ahol én születtem, Pármában, ott van egy annál is jobb kocsma: a Vinny kocsmája. Ott, ha iszol egy piát, Vinny hoz egyet ingyen. Veszel még egyet, Vinni hozza a következőt ingyen.

A többiek egyetértenek, hogy az tényleg egy jó hely lehet.

Végül a magyar jut szóhoz

- Azt gondoljátok, hogy annál jobb hely nincs? Ahonnan én származom, ott van egy hely, úgy hívják "AZ ÁLOM". Na, ott ha bemész, akkor rögtön fizetnek neked egy piát. Aztán, ha megittad, akkor még egyet. Utána fizetnek egy harmadikat is, majd hátravisznek egy kis szobába, ahol egy állati nagyot kefélhetsz, sorba... egyik menet a másik után!

- Ezt már nevezem! - mondja a másik kettő. - Az tényleg egy fantasztikus jó hely lehet! De ezt csak hallomásból tudod, vagy ez tényleg így megtörtént veled?

Mire a magyar:

- Hát igazából nem velem, hanem a húgommal!

2016. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Normalis helyet nem tudnatok mondani legyszives ?!
2016. aug. 7. 13:52
 6/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne a kérdésre a normális válasz. Amugy van egy jó hej..de az csak meleg fiúknak van...
2017. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt házibulinak hívják és valószínűleg nincs ilyen szórakozóhely (vagy nem ennyi pénzért).
2017. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alterego :Dddd
2017. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!