Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az úgy szerintetek benne van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy szerintetek benne van egy friss kapcsolatban (2 hetes randizás, együttlétek stb. ), hogy a lány még mindig felnézeget arra a társkeresőre, ahol megismerkedtünk?

Figyelt kérdés
Közben meg nagyon jól elvagyunk, egymásra vagyunk hangolódva, sokat beszélünk, kirándulunk, no és persze volt már intim együttlét is.
2016. aug. 9. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az ő véleménye alapján is IGAZI kapcsolatban vagytok, vagy ő esetleg csak szexkapcsolatként tekint rád?
2016. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Friss kapcsolat, nem tudhatom. Rákérdezni nem fogok egyelőre. Csak látom, hogy naponta fellép egyszer-egyszer. Ugye én is, de csak hogy lássam, volt-e fent. Persze nem jó dolog a leskelődés. De nagyon szimpatikus nekem, közben én is neki, ahogy látom.
2016. aug. 9. 16:39
 3/19 A kérdező kommentje:
7.5 évvel fiatalabb nálam.
2016. aug. 9. 16:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben vicces lenne, ha ő is csak azért járna fel, hogy téged ellenőrizzen. :D
2016. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, mert az oldal mutatja, hogy megnézett-e. Nem szokott megnézni.
2016. aug. 9. 16:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés.. én is szedtem így össze lányt, aztán 2 hónap után otthagyott másért. Aztán meg jött visszatáncolni miután szétmentek
2016. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nők több levelet kapnak azt kezeli le. Hogy ismerkedik vagy elutasîtó választ irogat már más kèrdès.

Gondold át folytatni akarod e komolyan vele majd megbeszèlhetitek az inaktîv, törlès kèrdèst az oldalokról úgy fer.

2016. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ez semmiképpen nem jó dolog. Ha igazán számítanál neki, akkor nem érdekelné a társkereső.

Felnéz, hogy hátha van-e jobb...

Beszéljetek erről, hogy téged ez zavar.

Amúgy semmi jó nem fog kisülni belőle.

2016. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta 2 hete, hogy felnéz, de nem ír vissza senkinek. Csak velem ismerkedik.
2016. aug. 9. 17:20
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha most ezt már úgy felhoznám neki (3.5 hete ismerkedünk, de személyesen csak 12 napja), akkor azt hinné kémkedek utána, és lehet emiatt hagyna ott, hogy még igazán nem is járunk, de máris kémkedek utána, akkor mi lesz később. Tehát értitek, nem szerencsés ez.
2016. aug. 9. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!