Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könnyebb lesz férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb lesz férfiakkal ismerkedni ha egyedül fogok lakni? Számít ez nekik?

Figyelt kérdés
Szüleimmel egy kicsi lakásban éltem, ahová senkit nem vihettem fel, még többéves kapcsolatban sem engedték hogy nálunk aludjon az illető. Volt olyan kapcsolatom, ami azért ment tönkre mert nem tudtunk hol kettesben lenni, mert ő is hasonló körülmények között élt, az utcán randizni meg egy idő után kevés, főleg télen. Ti szívesebben ismerkedtek egy lánnyal ha tudjátok, hogy bármikor felmehettek hozzá, és nem zavar senki? Vagy ha ti is egyedül éltek, számít a megítélésében hogy próbál önálló lenni, még ha csak albérlet is?
2016. aug. 14. 19:31
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Hát, pluszpont mindenképpen, hogy nem anyuék mondják meg, ki mikor merre alukálhat.

Külön jó pont az önállóságra való törekvés.


Ettől függetlenül ezek nem az ismerkedési kedvemet befolyásolná, hanem magát a kapcsolatot.

26/F

2016. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha "csak" ilyen dolgok miatt nem volt tartós kapcsolatod akkor valószínű. én is albérletben lakom és van saját szobám. Részemről nem elvárás így de szerintem a legtöbb normális ember fel tudja fogni mennyibe van egy albérlet és nem kér lehetetlent.

Mindenképp pozitívum ha egy lány próbál önálló lenni de nem feltétel.

2016. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :) Nem számít. 26/F
2016. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél nem számít. Később meg ha úgyis megy a dolog, akkor cél az összeköltözés, akkor meg ez a probléma meg van oldva :)
2016. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább nőnél elvárás, férfiaknál annyira nem szempont
2016. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
aranyos kiscsaj lehetsz, sok sikert a költözéshez, de azért ne az ágy legyen az első, ahova beráncigálod a pasikat azután se. :)
2016. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom van olyan ,akinek ez számít, több felém közeledő pasi kérdezte már, hogy egyedül élek-e :D Feltételezem azért, mert számít így vagy úgy. De nem hinném, hogy kizárólag ez az egy tényező könnyítené vagy nehezítené meg a dolgot.
2016. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!