Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen igények mellett lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen igények mellett lehet valaha esélyem a pártalálásra?

Figyelt kérdés

Szeretném ha egy fiú ilyen lenne, akivel összejönnék, de nem sok ilyet találok: tudjon helyesen írni, legyen értelmes, tudjon sok témához hozzászólni.

Nem fontos hogy jóképű legyen, de azért a külsejére legyen igényes, öltözködjön jól, ne legyen büdös, és igénytelen magára.

Ne legyen nagy bulizós, meg akinek a haverok az elsők az életében. Az ismerkedést ne rögtön a szexszel kezdje, ne már az első randin is azt kérdezgesse hogy szűz vagy-e még vagy már első randin is rögtön szexet akar. Inkább először a személyiségemet szeretné megismerni, és tolerálná, hogy kissé autista vagyok.

Ne legyen homofób.


2016. aug. 17. 10:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy legyen hűséges, és legyen odáig értem.
2016. aug. 17. 10:37
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Én full ilyen vagyok egyébként,de idáig egy nőt sem érdekeltem,mert meg sem akartak ismerni...


Egyébként egyetlen kérdés van ebben ami nagyon szubjektív ez a mondat:

"Nem fontos hogy jóképű legyen, de azért a külsejére legyen igényes, öltözködjön jól, ne legyen büdös, és igénytelen magára."


Ez nálad azt jelenti,hogy csak ingben,zselézett hajjal lehet,vagy csak tényleg azt hogy legyen igényes.

Meg az hogy öltözködjön jól,hát ez aztán végképp szubjektív.

Mutass példát,biztosan van hasonló kép a neten,amilyenre te is gondolsz...

25/F

2016. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

annyira nem nehéz szerintem...

az utolsó tétel a listádon: "ne legyen homofób" ennek oka is van?


23F

2016. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért raktam ezt kitételként, mert azt szeretném ha a párom egy elfogadó ember lenne, nem pedig fújjolna a más emberekre. Amúgy én hetero vagyok.
2016. aug. 17. 10:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális igényeid vannak, már-már alap sok benne (a ne legyen büdös és igénytelen, írjon helyesen mindenképp!)


Járj nyitott szemmel, legyél mosolygós, a többi jórészt szerencsén is múlik.

Szerintem sok-sok ilyen férfi van (fiú is, mert ha jól sejtem te még fiatal vagy :)


Sok szerencsét és kitartást kívánok neked.

39N

2016. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
nézz szét a barátzónádban. Fogadni mernék, hogy tele van ilyenekkel.
2016. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és jó, csak ugye ezt a "legyen igényes meg öltözzön jól" már egy olyan pont, ami annyira nincs jól meghatározva, hogy bármikor használható ultimate kifogásnak, a "legyen odáig értem" meg legalább ugyanannyira függ tőled, mint tőle. Ha én azt mondom, hogy kb pont ilyen vagyok, mint amit leírsz, mivel fognál meg? Miért lennék odáig érted. Érted?
2016. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezeket várd el magadtól is! Főleg azt, hogy legyél odáog magadért. Akkor elvérhatod mástól is, hogy teljesítsék ezeket :)

És akkor előbb-utóbb jönni ffog valaki, csak ne hagyd elszalasztani a lehetőséget :)

2016. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát figyelj...az a helyzet, hogy a legtöbb férfi nem fog azért megszakadni, hogy megismerjen, és nem lesz elsőre odáig érted. Ahhoz neked is értékes, érdekes embernek kell lenned, hogy ezt kihozd egy férfiból.

Az én párom egyébként majdnem olyan, mint amit leírtál, de első randin például simán megdöntött volna. Mivel évekig nem volt semmiféle szexuális élménye, ezen annyira nem is csodálkoztam, de visszautasítottam, és felfogta. Az elején bizonytalan volt, hogy szerelmes tud-e belém lenni, és nekem is voltak kételyeim. Aztán 1-2 hónap randizás, és megtört a jég. Azóta olyan szerelmesek vagyunk, hogy néha magunkon nevetünk, mert olyan nyálas dumákat filmben sem lehet hallani, amiket mi full komolyan mondunk a másiknak. Ő egy remek ember, mi pedig szuper páros vagyunk együtt. De az első 2 hónapban, ha valaki ezt jósolja nekem, tuti arcon röhögöm.

Amire ezzel próbálok kilyukadni: nem biztos, hogy az első benyomásod helyes lesz, akár pozitív, akár negatív. Ha valaki megtetszik, és te is neki, igenis időt kell adni, hogy megismerd. És neki is idő kell majd, hogy megismerjen. Ne játszd meg magad, ne játszmázz. Viselkedj úgy, ahogy jól érzed magad, fesztelenül. De azért abba a hibába se ess bele, hogy mindenáron azt látod bele a másikba, ami nincs ott. Pengeélen táncolás ez valahol, de ha ügyes vagy, találsz olyat, akivel boldoggá teszitek egymást :)

2016. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ránézésre normálisak az igényeid, de az ördög a részletekben van.

Nézz csak szét a barátaid között! Lehet, hogy soknak tetszel - csak ugye te nem vetted észre őket.

2016. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!