Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez nem jön ki hülyén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem jön ki hülyén?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel még decemberben badoon beszélgettem,és megígértem neki,hogy facen majd folytatjuk,de pont jöttek az ünnepek így akkor nem írtam neki de facen még most is ismerősöm.Szerintetek fél év után nem lenne fura megint írni neki?

23/f



2016. aug. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit, de nem mindegy? Ha érdekel még a lány, akkor próbáld meg, max elküld melegebb éghajlatra.
2016. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is irj neki. 22/L
2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelemben nincs szabàly. Bàr 75%, hogy azt gondolja, hogy volt melette màs/jobbnak látszó aki nem jött össze ezért ....
2016. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj neki, vesztenivalód úgysincs, és egy próbát megér. Ha akkor bejöttél neki, és azóta nincs senkije, valószínűleg szívesen folytatja a beszélgetést.
2016. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!