Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, egy nem teljesen ép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy nem teljesen ép pszichéjű lány mindenképpen esélytelen nálatok?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

Ez a kérdés ösztönzött arra, hogy kiírjam a sajátom.

Nagyjából 10 éves koromban lehettem utoljára rendben. Tavaly volt egy eléggé húzós, két hónapos időszakom, ami alatt a hipochondria és a halálfélelem olyan szinten el volt rajtam hatalmasodva, hogy képtelen voltam élni az életem. Szó szerint reggeltől estig intenzív rettegés volt rajtam, csak ültem otthon (tehát suliba sem jártam be), megszállottan figyelgettem a testi panaszaim, súlyos betegségeknek olvastam utána, többször be is lázasodtam idegi alapon, illetve rendszeresek voltak a pánikrohamaim. Pszichiáterhez fordultam, kaptam tőle olyan "csodálatos" diagnózisokat, mint a generalizált szorongás, a kezdődő pánikbetegség és a depresszió. Antidepresszánst azóta is szedek, épp másik szakembert keresek magamnak, aki hajlandó lenne folytatni velem a terápiát.

A lényeg, hogy ezek a dolgok azóta sokat javultak, simán el tudom titkolni bárki elől, hogy gondjaim vannak, ha akarom. Mondhatni jókedélyű vagyok alapjáraton, el lehet velem beszélgetni és hülyéskedni, szóval nem szoktam lehúzni a többi embert, nem rontom el a kedvüket. Viszont aki közelről ismer, tudja, hogy időnként előjönnek a borús gondolataim, ilyenkor a legjobb amit tehetnek, hogy meghallgatnak és legalább eljátszák, hogy érdekli őket a hülyeségem. A halállal egyébként továbbra is többet foglalkozom, mint az átlagember, de már messze nem ez teszi ki a mindennapjaimat.

Ha egy lány elmondaná nektek mindezt őszintén, az mennyire riasztana meg titeket? Ha beszélni szeretne nektek a fel nem dolgozott sérelmeiről, megtehetné? Vagy ez már az a kategória, amitől futva menekülök?

18/L



2016. aug. 20. 04:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem esélytelen. Engem ezek neme zavarnának és nem is riasztana el, örülnék ha elmondaná és megtisztelne a bizalmával.


"Ha beszélni szeretne nektek a fel nem dolgozott sérelmeiről, megtehetné?"


Ez valójában alap egy kapcsolatban, ha ezt nem teheti meg az ember, akkor az igazából nem is őszinte de legfőképpen nem egy mély kapcsolat.

2016. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem zavarnának
2016. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

attól függ mennyire hat ki ez a mindennapjaira...tehát ha nem csak megjátszod, hanem jól is érzed magad amikor jó hangulatban vagy, akkor oké...de ha csak színészkedsz és rosszabb pillanataidban előjön, hogy mi van benned igazán, hogy általában rossz hangulatú vagy, akkor inkább kerülnélek...

am meg vannak olyan mentális dolgok amikkel együtt lehet élni...


23F

2016. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Jaj kiadsam tudjuk, tudjuk. Neked mindegy:D

Szerintem nem baj nem lehet mindenki tökéletes. Én sem várom el a páromtól hogy mindig topon legyen:)

2016. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem is vannak panaszaim (kevert szorongásos depresszív zavar és szociális fóbia) marhára nem zavarna, hogy ilyen vagy. Sőt az a jó ebben, hogy te is sokkal jobban megértenél engem, ha valamiért kicsit szarabbul vagyok.


Egy átlagos egészséges embernek fogalma sincs arról, hogy milyen érzés, ha valaki mentális beteg. Sokszor a kis rosszkedvre is rámondja, hogy depressziós. Oh boy...

2016. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha elfogadja hogy én is félőrült vagyok...
2016. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is esélyes vagy. Ebben a világban ugyan ki a normális? Te már megtettél egy fontos lépést ,beláttad hogy valami nincs rendben, a többség erre sem képes csak álltattja magát, hogy ő a normális az etalon neki semmi baja..közben csak titkolja maga előtt is.
2016. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi baj van veled, akkor normálisabb vagy, mint egy átlagos lány.
2016. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam esélytelen lenne. Egy kapcsolatba egy debil (és ugye az én lennék) pont elég.
2016. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 válaszolóval értek egyet.
2016. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!