Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszene egy komolyabbabb érdeklődésű lány?

Figyelt kérdés

Sosem vonzottak a bulik meg az ivászat. Inkább olvasni szeretek, és érdekel minden igazából. Pl. a történelem, biológia, festészet, múzeumba is szeretek járni, csillagászat, stb.


Csak hát sok srácnak ezeket szoba sem hozom, mert totál nem érdekli őket, és biztos unalmasnak tartanának.


2016. aug. 22. 19:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Komolybab? :D Tényleg komolybab lehet ez a leány... :D
2016. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Én vagyok a lekomolyabb bab ezen az oldalon de jaj annak aki meg akar ismerni!!
2016. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Történelem: oké

Biológia: neutrál

Festészet: neutrál

Múzeum: ha fegyvertörténeti vagy őslénytani akkor oké amúgy inkább negatív

Csillagászat: nagyon pozitív


Ha a belső tulajdonságokat nézzük akkor egy ilyen lány egyértelműen szimpatikus lenne de ehhez persze még a külsőnek is passzolnia kell.

2016. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha unalmasnak tartana emiatt, neked kellene az a srác? Szűrj csak!


Én is hasonló vagyok, csak kicsit más érdeklődési körrel, és azért remélem megtalálom a lányt, aki értékeli, csak nehéz, mert mivel kissé aszociális vagyok, és lehet ő is, nehezen találjuk meg egymást. A kirakatban a szociális lényegű emberek vannak csak.


24/F

2016. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ultimate melléknévfokozás. :D
2016. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
háháháh Egy újabb én különleges egyedi lány vagyok kérdés. :-D
2016. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Csak olyan lánnyal jönnék össze, akit érdekelnek a komolyabb témák.
2016. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Engem nagyon is érdekelne egy ilyen lány, mert én is utálok bulizni, persze régebben haverokkal egyszer-kétszer nem volt rossz, de alapvetően nem szeretem.

A történelmet szeretem, a biosz szó-szó érdekel (annyira talán nemű), a festészet nagyon is, magam is képzőművészkedek, bár mostanában nincs sok időm rá. Múzeumba járni is kedvelek, a csillagászat is jó!

2016. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Anno rám írt egy (kiffiúú') :D hogy huu meg haa is, nagyon tetszek neki, meg akar ismerni stb.. meséljek magamról, mesél ő is.

Írtam, nem járok diszkókba, nem szeretek hulla részeg lenni, szeretek olvasni, virágokkal foglalkozni.. Mozogni ! Jobb mint betépve heverészni valahol.. Naa azóta se híre se hamva !! :D

Igaz! Ismerkedni nem akartam. Nade ő sem...

2016. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Blade Bone ***** válasza:
Nem szeretem a történelmet, mert sok benne a kamu, meg úgy alapból is inkább a jövőbe tekintek, mint a múltba, de a többi dolog nem rossz. Én szinte mindent szeretek, és mindenről tudok beszélgetni. A babbról is. :D
2016. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!