Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem? Szeretem őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killjoy Girl kérdése:

Mit kéne tennem? Szeretem őt, de barátnője van. Én pedig annyira szerencsétlennek érzem magam. Miért viselkedik velem kétértelműen? (Hosszú, csak akkor olvasd el, ha tényleg segíteni szeretnél egy értelmes válasszal. Köszönöm! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác, akit nem rég ismertem meg Mondocon-on, ahol mindenki jó fej és kedves, de Ő annyira ismerős volt nekem...aztán rájöttem, hogy már találkoztam vele egy meet-en és rákérdeztem, azt mondta én is ismerős vagyok neki. Elkezdtünk beszélgetni, és beugrott valami olyasmi, hogy neki barátnője volt...még mindig együtt vannak. Nagyon aranyos volt Con-on, mindig megölelt és még puszit is adott az arcomra még egy sütire is meghívott... Megtetszett nekem és néhány nappal később ugy éreztem, belé szerettem...tudom, helytelen és rossz, de nem tudok ellene mit tenni. Nagyon zavarodott lettem, főleg miután kétértelmű dolgokat írt nekem. Gondoltam, hogy ez viszonylag "rendben" van, mert mondta is, hogy Ő minden lány barátjával "túl jóban" van... Muszáj volt elmondanom neki, hogyan érzek, és tudtuk mindketten, hogy mi a helyzet... de arra számítottam, hogy ezek után majd otthagy, de nem tette...hazakísért engem. Este pedig én összeomlottam...megvannak a saját problémáim...visszautasítások, csalódások és még mindig fájnak ezek a sérülések és félek egy kicsit az új kapcsolatoktól... Kérdeztem a sráctól, hogy akkor most mi lesz...azt írta mellettem marad... Nem kéne higyjek neki vagy bíznom benne, de mégis ezt teszem...van egy megérzésem, amik általában beválnak nekem... Megkérdeztem tőle, hogy a problémáim ellenére is mellettem maradna-e... Azt írta, hogy átsegít engem ezeken és lesz a "megmentőm"... Vannak kétségeim a szép szavai miatt, de szükségem van Rá... Nem értem magamat, hogy lehetek ennyire szerencsétlen, hogy egy ilyen srácba szerettem bele, akinek barátnője van és nem tűnik a hűséges típusnak... Aztán rájöttem valamiere...ez csak önkínzás...néha annyira nem bírom már az egész dolgot, ami bennem van...utálom és egyfojtában csak magamat hibáztatom mindenért...már vagdosom is magam, de nem fáj... A srác minden nap írt nekem és kérdezte, hogy vagyok, törődik velem. Amint elmondtam neki, hogy rosszul vagyok vagy vagdosom magam, rögtön találkozni akart...sokat beszélgettünk és amikor látta a hegeimet, szorosan magához ölelt legalább 5 percig és azt mondta, hogy ne csináljam és nem lesz semmi baj, mellettem marad és segít rajtam... Annyira jól esk, hogy törődik velem mégis fájdalmat okoz, tudtán kívül. Annyi mindent szeretnék neki mondani, de annyira nehéz ez az egész. És ott van a barátnője is. nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat. Nekem is szarul esne, ha valaki ilyen helyzetben lenne a pasimmal, mégsem tudom megállni, hogy ne találkozzak vele, amikor kérdezi. Utálom magam amiért ilyen vagyok... Tisztában vagyok azzal, hogy neki sok lány barátja van és "van miből válogatnia", éppen ezért nem értem; miért van még mellettem és keresi a társaságom ? Szörnyen hangzik ez az egész...kétségbeesett vagyok. Sajnálom, hogy ennyit írtam, de nagyon hálás lennék, ha valaki segítene egy értelmes váasszal... Köszönöm annak, aki végig olvasta ezt a szánalmas mini regényt és válaszol nekem ! :)
2016. aug. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi... ez a pasi játszik Veled. Mindenki szereti, ha szeretik, és nyilván fényezi az egóját, és jól esik neki látnia rajtad azt, amit érzel iránta... de ennyi. (Ha régóta van párkapcsolatban, akkor pedig különösen üt a dolog, hiszen a párja szemében már rég látta azt, amit a Tiédben lát. Az ő kapcsolatuk már más, bensőségesebb és szorosabb ugyan, de kevésbé izgalmas). Ez, amit csináltok, nem vezet sehová. Nem csak te vagy "szánalmas", ő is az, ez a vagdosásos figyelemfelkeltés meg az egész sztori legalja...

Kérlek ne haragudj meg, esküszöm a világra, hogy nem megbántani akarlak, csak hát ez az egész helyzet jóval egyszerűbb, mint hiszed, csak ti teszitek ennyire bonyolulttá, és szivatjátok magatokat... illetve nem, csak Te szivatod magad, neki ez csak játék.

2016. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos 1#-nek teljesen igaza van.

Ha komolyat akarna tőled akkor szakítana a barátnőjével.

2016. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Értem...sejtettem, köszönöm a választ, tudom, hogy valószínűleg igazad van.Igen, nagy egója van...tudja magáról, hogy oda vannak érte sokan és ezért is érzem rosszul magam, mert soha sem szerettem egy lenni a tömegből,nem feltűnösködök, csak mindig is kívülálló voltam és próbálok más lenni... Hát igen, már megkaptam többször is, hogy a legtöbb dolgot túlbonyolítom vagy túlgondolom, de sajnos ez van, próbálok ezeken változtatni, csak néha nehéz teljesen átlátni a helyzetet és elfogadni azt, ami valójában, minden köntörfalazás nélkül van...
2016. aug. 24. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
foglalt fél előtt kelletned magad roppant szánalmas, körülményektől függetlenül
2016. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyomorék a csávó röviden. Egy senki. Örül hogy húzhatja az agyát másnak is. Akinek ebből nem az jön le hogy Nem tudja mit akar nincs tisztába magával a balek, az szánalmas. az ilyen fszkalapok miatt nehéz veletek az ismerkedés. én az ilyet biztos jól állba rúgnám hogy szedje össze magát
2016. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a hős megmentő szerepében akar tetszelegni, hogy ő milyen szupercsávó, segít a gyenge, elesett nőn...

Most minden okoskodás nélkül, ha tényleg önbántó gondolataid vannak, vágdosod magad, akkor inkáb egy jó szakembert keress, ne egy ilyen ficsúrt, aki körberajongtatja magát.

2016. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!