Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet huszonéves, szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet huszonéves, szingli, beszámítható, nem közveszélyes de örült pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval nem hallucinálnak (általában), nincsenek téveszméik, távolról normálisnak tűnnek. Mondjuk betegség tudattal rendelkező személyiség zavarosok, bipoláris zavarú vagy skizofrének akik gyógyszereik mellett ,,viszonylag" tünetmentesek, tehát kapcsolatra alkalmasak.

2016. aug. 24. 20:12
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem erre vágyok, hanem lelki társra. Azért kösz az ízléstelen ajánlatot.
2016. aug. 24. 20:15
 2/25 anonim ***** válasza:
én nekem van egy ilyen ismerősöm, pont illik rá a leírás, ha gondolod megpróbálhatlak összehozni vele. ő 34 éves férfi, ha még belefér a huszonéves kategóriába :D
2016. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Bárhol, de nem igazán vagy tisztában a szavakkal.

Aki őrült, az közveszélyes. Aki lelki vagy pszichológiai problémákkal küzd, az nem feltétlenül őrült.

Sok ilyen srác van az oldalon és a való életben is. Miből gondolod, hogy egy ilyen srác automatikusan a lelki társad lesz?

2016. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Pszichiátrián? Vicc nélkül, akiket kezelnek és gyógyszereznek, azok a pszichiátriára járnak. Szoktak lenni csoportterápiák is, ha behaluzod, hogy neked is van valami bajod, beülhetsz egyik-másikra, némelyiken nem csak nyuggerek (a szó legszorosabb értelmében, gyakorlaton voltam pszichiátrián, 80%-ban unatkozó nyugdíjasokat kezelnek ott, 20% a valós beteg) vannak, szóval még akár ismerkedni is tudsz.
2016. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szerintem a nem normálist sokszor kapcsolják az őrülttel össze. Nem tudom mi a hivatalos jelentése, lehet hogy igazad van, de mindegy, a lényeget megértik a kérdés kifejtésből.

Önismeretből, lelki hasonlóságból gondolom. De sok más tulajdonság is számít, csak most máshonnan próbálok közelíteni.

2016. aug. 24. 20:33
 6/25 anonim ***** válasza:
Biztos baj, ha közveszélyes?
2016. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát, nem akarnék csak ilyen céllal csoport t. menni, mert nem hajlok rá, pedig próbáltak engem már rá venni orvosok, nem orvosok. De az orvosomat talán meg kérdezem nem tud-e nekem egy alkalmas személyt akit kezel. Ezzel még úgyse fárasztottam.
2016. aug. 24. 20:37
 8/25 A kérdező kommentje:
Találkozzak valakivel aki talán megfolyt? Ennyire azért nem vagyok mazoista.
2016. aug. 24. 20:38
 9/25 anonim ***** válasza:
Aki nem fizikailag fog megfojtani, az lelkileg.
2016. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy kapcsolatra alkalmasak. Akik mellé kell elköteleződés, meg türelem de nem roppantanak össze idegileg, és nem önzőek, tudnak más érzéseivel is törődni, meg van önkontrolljuk.
2016. aug. 24. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!