Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni lányokkal? és hol?

Figyelt kérdés

Nulla tapasztalat lányokkal. Barátaim nincsenek. Az ismerkedés nagyon nehezen megy. A gondom leginkább az ha el is kezdenék ismerkedni, hamar elhal a beszélgetés (síri csend), hamar barátzónában találnám magam és azt nem szeretném. Mellesleg hol ismerkedjek ilyen helyzetben. Főleg ha nincsenek barátaim és bulizni sem járok.Viszont ezt nem szeretném magamra erőltetni, mert az már nem én lennék. Mint ha meg kellene felelnem. De tudom hogy így sem jó, akkor mégis hol. Netes ismerkedés sem megy. Annyi hogy megnézem a csajt és utána nem írok, mert nem tudok mit, meg hogyan kezdjem el, mellesleg félek is. Munkahely kilőve sajna. Gondoltam már prostira is, de azt rossz ötletnem tartom meg szégyennek is. Kell lenni más megoldásnak is.


26/F



2016. aug. 28. 16:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Sose fogy el a téma ez hülyeség, gondolj úgy az egészre mintha egy haveroddal beszélgetnél.
2016. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne társkeresőt használj hanem barátkozz. Vannak direkt erre netes felületek is. Ha megtanulsz kommunikálni a többi emberrel akkor a csajozás se lesz akkora gond. A nő is csak egy hisztisebb mellekkel megáldott pasi :D

De viccet félretéve tényleg magát a beszélgetést kell megtanulni hogy ne csak az időjárás jusson eszedbe.

2016. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

„Barátaim nincsenek [...] hamar barátzónában találnám magam”


Hát akkor itt egy előrelépési lehetőség. Egy barátság sokat segíthet új emberek megismerésében :)


Ha nem megy, nem kell erőltetni. Majd ha nem görcsölsz, csak lazán jól érzed magad a bőrödben, és mindened megvan egyedülbis, akkor majd jön a szerelem meg a többi...

2016. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
43%
Én is így vagyok, mármint félek pasizni. 22/l vagyok, bár prosti...xDDDD jajj, kár volt kiírnod
2016. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nos nincsennek baràtaid? Miért? Emlékezz alap és középiskolára ott a "menő" pasikkal jàrtak a lànyok. Menőség azt jelenti vannak baràtaid vagy csicskàid vagy követőid elismert népszerű ember vagy.
2016. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
11%
5ös vagyok. Véletlen elkűldtem. Nem voltam jó pasi, de szórakozóhelyen sok lànnyal csőröztem mert làttàk tàrsasàggal vagyok. 2en voltak lànyok jó pasi haverom felszedte az egyiket màsik ,szinte felszedett engem.Szóval a lànyoknak az kell aki màsnak is. Sok làny a foglalt pasira ràhajt tisztelet a kivételnek. Hobnid csak van? Jàrj el ide oda mozdúlj ki. Szórakozóhely neked kilőve..Baràtok helyett kutya mint ember legjobb baràtja is megteszi végső esetben. Kutyasétàltató lànyokkal is lehet ismerkedni bààr.ha két kutya nem szimpi..Aztàn ha kocka vagy akkor online stratégiai jàtékokkal is biztos lehet.
2016. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%

"Viszont ezt nem szeretném magamra erőltetni, mert az már nem én lennék"


Akkor próbálj ki új dolgokat, mert amit eddig csináltál, az nyilvánvalóan nem működik. Állásinterjún sem feltétlenül önmagadat adod, hanem a lehető legjobb önmagadat.

2016. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Diavolino44 ***** válasza:
0%
Angol mennyire megy? Ha jol irj egy privit.
2017. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintem ne társkeresőt használj hanem barátkozz. Vannak direkt erre netes felületek is."


Huszadszor olvasom betűről-betűre ez a két mondatot, de még senki nem linkelte be, hogy mégis hol vannak ezek a netes felületek.

2017. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
Minek akarsz egyáltalán lányokkal ismerkedni?
2017. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!