Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év körüli lányok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok. Ti hogyan reagálnátok egy tömegközlekedésen való ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Ne a zavaróan hangos,kényelmetlenül túlzsúfolt,benzin és izzadságszagú buszra gondoljunk első sorban,mert ilyen helyen senkinek nincs kedve ismerkedni nyilvánvalóan.


De mondjuk teszem azt mentek suliba/munkába,vagy épp onnan jöttök hazafelé. A busz,metró,hév (akármi) nincs tömve,rengeteg a szabad hely,és nincs semmi egyéb zavaró.


Egy nem feltétlenül különösebben elegáns (tehát nem öltöny,nyakkendő) de mégis jól ápolt,komoly megjelenésű srác közeledésére hogyan reagálnátok?

Ha mondjuk nem akar köntörfalazni a srác,és annyival kezd hogy


"Szia,szimpatikusnak tűnsz. Ha nem zavar megkérdezhetem merre mész/hogy hívnak/merre laksz?"


akkor van-e esélye bármire is? Vagy max ,mivel nem tudsz kiugrani a mozgó vonatból,elbeszélgetsz vele tőmondatokban,és aztán a lehető legközelebbi megállónál otthagyod?

Volt olyan aki így jött össze párjával?


(persze,tudom rengeteget számít hogy alapvetően összejönne-e az illetővel,mert neki is tetszik.Indulunk ki abból hogy neked is tetszene)



2016. aug. 30. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem örülnék ha letámadna, azzal hogy hol lakom, még azt hiszem elrabol majd xDDD de ha beszélgetnénk nem zavarna :) 21L
2016. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze,nem úgy gondolom hogy "Szia ,MELYIK UTCA,HANYAS SZÁM ALATT LAKSZ?!!!"


De teszem azt,ha mondjuk látom hogy van egy Mjölnir nyaklánca (viking mitológia) akkor rákérdeznék hogy "Szereted a skandináv zenét?"

2016. aug. 30. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hol lakok szövegnek nem biztos,h örülnék.. Megfordulna, a fejemben,h követni akar stb...

Nekem inkább jöjjön nyíltan,h szimpi vagyok, beszélgetünk-e. Aztán beszélünk, én szívesen szóba állok kb. mindenkivel :) Addíg is tellik, az idő. Beszélgetés során meg úgy is kiderülne, hogy vane közös érdeklődés,szimpie utána is. Ha meg épp szállok le, ha olyan kedvem mondanám,h jelöljön be facebookon stb...

25N

2016. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó,itt sok a félreértés. Ezt a "Merre laksz" dolgot mondjuk vonaton kérdezném,mert érdekelne hogy Tatabányán,Bicskén,vagy Győrben lakik e. Nem utca meg semmi ilyesmi. Azért szerintem nem kell titkolózni még város,falu szinten is.Egy több ezer fős település nevének megadása nem azt jelenti hogy bármikor meg lehet találni az illetőt.
2016. aug. 30. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tolakodó, akkor nekem semmi bajom vele

azt én se szeretem, ha úgy indít, hogy mi a teljes nevem és hol lakok (akkor is, ha csak város szinten)

egyszerűen csak fura, hogy abszolút semmit nem tud rólam, nem is beszéltünk és máris ezzel kezd

ha kicsit később kérdez rá, az oké


amúgy ha kicsit is tetszik a srác és jól elbeszélgetünk az alatt a pár perc alatt, akkor lenne esélye

de ha nem jönne be se lennék bunkó

2016. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Beszélgetés indításnak mit vennétek jó néven?


Gondolom a tanulmányokra,munkára való rákérdezés még okés

2016. aug. 30. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Buszon, villamoson, metrón ismerkedni proli dolog

A vonat, hajóút meg hasonló az már más, azt jó ötletnek tartom, főleg ha hosszú az út.

2016. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akár proli akár nem,más nem nagyon adódik.

Osztályaim,iskoláim eddig mind katasztrofális társaságokból álltak.

Munkahelyemen 99%-os a férfiak aránya.


Baráti kör nagyon zárt és azon belül minden hölgynek van párja.

Szórakozóhely meg.... na az az proli,ha már ez került szóba.Az már rögtön azt a benyomást kelti hogy "na,ez is csak egy sör után mer odamenni egy lányhoz".


Ergo marad a közlekedés.

2016. aug. 31. 00:49
 9/10 A kérdező kommentje:

De egyébként sokan mondják hogy "teljesen vadidegennel kínos/fura elkezdeni ismerkedni csak úgy random"


Kérdem: Ha egy új iskolába,új munkahelyre,bármilyen új közegbe kerül az ember,akkor ott nem ugyan úgy vadidegenekkel kell ismerkednie?


Jó,nyilván egy szakadt,piaszagú taggal én se és senki se szeret az esti buszon szóba állni,amikor totál érdektelen hülyeségeket kezd el kéretlenül magyarázni,de hogy még egy értelmesen kinéző,megszólaló személy társasága is terhes egy utazáson....


A világ kezd a Tinder és társai nevű virtuális gyehennába süllyedni...

2016. aug. 31. 00:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennék most foglalt, nekem nem lenne vele bajom - csak akkor, ha nagyon tolakodó (amúgy a hol laksz még településszinten is az, főleg ha ugye vonaton, szóval nem egy Bp. nagyságú városról beszélünk), ill. ha akkor kezdene jópofizni, amikor látja, hogy telefonozom (volt már egy-két alkalom, amikor - nem feltétlen ismerkedési szándékkal - akkor kezdtek el nekem ilyen tök jelentéktelen dolgokról beszélni, amikor üzenetet írtam vagy basszus, épp telefonáltam... azt, aki telefonálás közben dumált, azt majdnem felrúgtam, hogy mekkora prosztó).
2016. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!