Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a határozott domináns pasik?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

egy szintig igen, de azt utálom ha valaki már beképzelt és annyira határozott, hogy konkrétan le se sz*rja mások véleményét

ez már taszító

szóval ha valaki egészséges szinten határozott, az pozitívum, és tetszik is de ezek az oldalon emlegetett alfa macsó stb-k nem

2016. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy határig ja. De csak a saját életét akarja irányítani. Ha egyszer is wz én életembe akarna beleszolni akkor dobnám azonnal.
2016. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
A határozottak igen, a dominánsak nem.
2016. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ha ez alatt nem azt érted, hogy ellentmondást nem tűrve zsarnokként parancsolgat és uralkodik felettem, hanem szeretettel és bölcseséggel vezet engem, egyengeti a közös életünket.
2016. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Dehogynem jönnek be nekik a domináns hapsik, ugyanis ők a nárcisztikus manipulátorok. Észre sem veszik, s máris hatalmába kerítette őket a jóképű, domináns, manipulatív féreg.
2016. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Á, dehogy, nekünk (mindannyiunknak, kivétel nélkül, ugye) a tutyimutyi, életképtelen alakok jönnek be, akiknek 40 évesen is az anyukájuk köti be a cipőfűzőjét. Szerinted?


A határozottság, mérsékelt dominancia úgy általában az életben bejövős tulajdonságok, párkapcsolatban meg aztán főleg. Nincs annál lehangolóbb, ha a férfi, akivel ismerkedek, nem tudja eldönteni, mit akar és hogyan akarja, legyen szó akár a randi helyszínéről vagy komolyabb témákról- pl összeköltözés, esküvő, ilyenek.

2016. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak az olyanok jönnek be nekik.
2016. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem igen. 21/L
2016. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok hazudni: nekem a határozott férfiak jönnek be.
2016. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lányok igen nagy részének valóban a domináns, határozott pasasok jönnek be, még akkor is, ha "alfa-macsó", viszont elképesztően vékony a vonal a "domináns" és a "zsarnok" között, és ebbe a hibába elég sokan beleesnek...
2016. szept. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!