Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokadik ilyen kérdés: miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik ilyen kérdés: miért nem tudok továbblépni?

Figyelt kérdés
Ő volt az első barátom, fél évet voltunk együtt, már egy éve szakított velem, de ennek ellenére képtelen vagyok nyitni más fiúk felé, persze beszélgetek velük, de nagyon válogatós vagyok,mindenkiben találok hibát, de szerintem jogosan, mert mindig buta fiúk találnak meg vagy nagyon szexmániásak, nekem pedig komoly kapcsolat kellene, nem kaland, és még a saját önbizalmam sincs meg, ezért sem tartom magam jónak.. Mit tehetnék hogy végre elfelejtsem? Nem sűrűn találkozunk, mert nem egy városban élünk, de ha nagy ritkán látom bulikon vagy ha ír bármit fb-n nagyon felkavar és mégjobban hiányzik. Hogyan lehet túllépni az exen? 21/L
2016. szept. 3. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Fogod magad és azzal kezded, hogy rámész a profiljára Értesítések OFF!

2. Ha később esetleg visszatévedsz kapcsolat törlése


Ez egy jó kezdés, nem látod mit csinál, hol van, kivel szórakozik. Egy idő után szépen elfelejted majd. Bnőkkel ha kimozdulsz elég hamar interakcióba kerülhetsz új emberekkel, fiúkkal. Ne a régi kapcsolat lebegjen a szemed előtt mert megeszi az agyad. F/25

2016. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!